Krastenbergam divi vārti ECHL mačā

28/11/2018 08:35

Ar lielisku sniegumu šonakt ECHL turnīrā izcēlās latviešu hokeja uzbrucējs Renārs Krastenbergs, kurš guva divus vārtus, taču tas neglāba Vīlingas “Nailers” no zaudējuma izbraukumā pret Kalamzū “Wings”.

Krastenbergs abas reizes precīzs bija pirmajā periodā, kad “Wings” klubs jau bija panācis vadību 3:0. Renārs vispirms devītajā minūtē samazināja deficītu līdz 1:3, bet 13. minūtē jau panāca cerīgo 2:3. “Nailers” trešā perioda septītajā minūtē vēlreiz spēja pietuvoties līdz minimumam (3:4), tomēr mača galotni sekmīgāk aizvadīja laukuma saimnieki.

19 gadus vecais Krastenbergs kopumā šajā mačā izpildīja astoņus metienus pa vārtiem un cīņu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Latvieša rēķinā šosezon aizvadītajās 13 spēlēs trīs precīzi metieni un trīs rezultatīvas piespēles.

“Nailers” ar 13 punktiem 16 cīņās ECHL Rietumu konferencē atrodas 11. pozīcijā 13 vienību konkurencē.