Krastenbergam 1+1 “Nailers” uzvarā ECHL mačā, Kivleniekam pirmās zvaigznes gods

04/03/2019 08:58

Ar vārtiem un rezultatīvu piespēli šonakt ECHL turnīrā izcēlās latviešu uzbrucējs Renārs Krastenbergs, kaldinot Vīlingas “Nailers” panākumu mājās pār Fortveinas “Komets” – 3:2.

20 gadus vecais Krastenbergs ar precīzu metienu pirmās trešdaļas izskaņā atklāja mača rezultātu, savukārt 37. minūtē pēc viņa un Sedrika Lakruā piespēlēm 2:1 mājinieku labā panāca Denijs Fiks. “Nailers” otrajā trešdaļā izvirzījās priekšā arī ar 3:1, bet noslēdzošajā periodā vienīgos vārtus guva viesi, ar ko gan bija par maz, lai apdraudētu “Nailers” panākumu.

Krastenbergs bez vārtiem un piespēles šajā spēlē atzīmējās arī ar diviem metieniem pa vārtiem, bet šosezon kopumā Renāra rēķinā 50 cīņās 15 precīzi metieni, 22 rezultatīvas piespēs, 39 soda minūtes un negatīvs lietderības koeficients -12.

“Nailers” ar 61 punktu 58 spēlēs ECHL Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem devīto pozīciju. Tikpat punktu ir arī astotajā vietā esošajai “Komets”, kas gan aizvadījusi par trim mačiem mazāk.

Panākums šonakt arī vārtsargam Matīsam Kivleniekam, kurš tika galā ar 38 no 40 Sinsinatī “Cyclones” hokejistu metieniem un bija galvenais Kalamazū “Wings” varonis uzvarā savā laukumā (4:2). Kivlenieka lieliskais sniegums tika novērtēts ar mača pirmās zvaigznes godu.

22 gadus vecajam latvietim tā bija piektā spēle ECHL kopš nosūtīšanas “zemāk” no Amerikas Hokeja līgas (AHL) kluba Klīvlendas “Monsters”. Ar Kivlenieku vārtos “Wings” piecos mačos guvusi trīs uzvaras, Matīsam atvairot 91,2% metienu un katrā mačā ielaižot 3,2 ripas.

“Wings” ar 57 spēlēs sakrātajiem 63 punktiem atrodas sestajā vietā ECH Rietumu konferencē.