Krastenbergs par došanos uz Slovākiju: Daudz piedāvājumu šajā vasarā nebija

14/06/2024 20:43
Nokopēts
Renārs Krastenbergs

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Renārs Krastenbergs sarunā ar portālu “Hokejazinas.com” komentējis pievienošanos Slovākijas čempionāta komandai “Dukla Michalovce”.

Jau vēstīts, ka īsi pēc pasaules čempionāta beigām 25 gadus vecais Krastenbergs kļuva par Kaspara Daugaviņa komandas biedru “Dukla” vienībā. “Ar “Dukla” pārstāvjiem runāju jau aizvadītajā vasarā, kad viņi izrādīja par mani interesi, un šogad pirms pasaules čempionāta atkal notika sarunas. Līgumu parakstīju pēc čempionāta, un droši vien palīdzēja arī Daugaviņa faktors, jo viņš arī spēlē šajā klubā,” atklāja hokejists.

“Jāatzīst, ka daudz piedāvājumu šajā vasarā nebija. Bija neliela interese no Austrijas un vēl dažām vietām, taču tie nebija reāli līguma piedāvājumi. “Dukla” par mani izrādīja vislielāko interesi, un vēlos spēlēt komandā, kas mani gaida. Mihalovčes klubs ir viena no TOP vienībām Slovākijā. Daugaviņš atzinīgus vārdus teica par somu speciālistu, kurš vada komandu, tāpat arī aprunājos ar Kristoferu Binduli, kurš pērn šeit spēlēja. Ceru, ka aizvadīsim labu sezonu un izdosies pacīnīties par augstām vietām, ” sacīja uzbrucējs.

Krastenbergs aizvadīto sezonu sāka Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) komandā “La Chaux-de-Fonds”, kur 11 spēlēs viņš sakrāja 12 (6+6) punktus, bet turpināja Austrijas līgas vienībā Grācas “99ers”, 30 mačos atzīmējoties ar 22 (13+9) rezultativitātes punktiem. Uzbrucējs Latvijas izlases sastāvā piedalījās savā ceturtajā pasaules čempionātā, gūstot vārtus grupu turnīra pēdējā mačā pret ASV.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām