Krastenbergs rezultatīvs uzvarā ECHL mačā; Jevpalovam divi metieni zaudējumā AHL

23/03/2019 08:59

Amerikas Hokeja līgā (AHL) šonakt zaudējumu izbraukumā pēcspēles metienu sērijā piedzīvoja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Lavālas “Rocket”, kamēr ECHL turnīrā ar vārtiem un rezultatīvu piespēli Vīlingas “Nailers” panākumu mājās kaldināja Renārs Krastenbergs.

Jevpalovs un “Rocket” šonakt nespēja noturēt pirmajā periodā iegūto 1:0 vadību, šīs nakts sāncenšiem Jutikas “Comets” noslēdzošās trešdaļas vidū panākot izlīdzinājumu 1:1, bet “bullīšos” izšķirošajā piektajā metienu sērijā mājinieki realizēja savu iespēju un guva uzvaru visā mačā ar 2:1.

“Comets” tādējādi arī izdevās pārtraukt astoņu zaudējumu sēriju

Jevpalovs, kurš šosezon aizvadītajās 59 spēlēs sakrājis 20 (10+10) rezultativitātes punktus un 24 soda minūtes, šoreiz statistikas ailēs atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem un neitrālu lietderības koeficientu. “Rocket” ar 66 punktiem tikpat cīņās Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem 14. vietu, no “play-off” zonas atpaliekot par astoņiem punktiem.

Pie panākuma tikmēr šonakt tika Krastenbergs un viņa pārstāvētā “Nailers”, savā laukumā ar 5:2 pieveicot Indiānapolisas “Fuel”. 20 gadus vecais Renārs guva mājinieku pirmos vārtus, astotajā minūtē atklājot mača rezultātu, bet trešā perioda 15. minūtē pēc viņa un Zaka Linča rezultatīvajām piespēlēm skaitliskajā vairākumā tobrīd rezultātu 4:1 panāca Sedriks Lakruā.

Krastenbergs šajā spēlē arī četri metieni pa vārtiem un pozitīvs lietderības koeficients +2. Sezonā kopumā latviešu uzbrucējam 41 (17+24) punkts 56 mačos, bet “Nailers” ar 66 punktiem 65 cīņās ECHL Austrumu konferences kopvērtējumā no “play-off” zonas šķir trīs punkti.