Kraufords: Darīšu visu to, ko “Nets” gribēs

Džamals Kraufords, sportazinas.com
Džamals Kraufords | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets” spēlētājs izteicies, ka būs gatavs darīt visu komandas labā gaidāmajā sezonas turpinājumā Orlando.

“Darīšu visu to, ko “Nets” gribēs. Tieši tā un pēc iespējas labāk,” sacīja Kraufords.“ Esmu pateicīgs par doto iespēju. Man patīk Bruklinas fani viņu enerģijas dēļ. Zinu, kādi ir Ņujorkas fani. Tagad faktiski neatradīšos Bruklinā, bet to enerģiju varēs sajust tāpat.”

“Bīzlijs vienmēr ir bijis viens no talantīgākajiem puišiem līgā,” viņš vērtēja otro “Nets” parakstīto spēlētāju šajā nedēļā. “Uz viņu nav jāveido izspēles. Iedodiet viņam bumbu un viņš visu izdarīs. Tas ir privilēģija, ja komandā ir tāds puisis.”

40 gadus vecais Kraufords iepriekšējā sezonā spēlēja Fīniksas “Suns” vienībā. Veterāns līdz šim aktīvi trenējās, jo uzskatīja, ka viņš varētu palīdzēt arī kādai NBA komandai

Kraufords ir trīskārtējs NBA labākais “sestais spēlētājs”, kā arī 2018. gadā viņš saņēma balvu kā NBA labākais komandas biedrs. Viņš spēlējis tādos klubos kā Čikāgas “Bulls”, Ņujorkas “Knicks”, Goldensteitas “Warriors”, Atlantas “Hawks”, Portlendas “Trail Blazers”, Losandželosas “Clippers”, Minesotas “Timberwolves” un “Suns”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par