Kravas auto šoferis, kurš izraisīja nāvējošo Kanādas hokeja komandas incidentu, dosies aiz restēm

08/01/2019 22:54
Nokopēts
Jaskirats Sings Sidu, www.sportazinas.com

Kravas automašīnas šoferis, kurš izraisīja nāvējošo avāriju pērnā gada aprīlī, kurā bojā gāja vairāki jaunie hokejisti, ticis atzīts par vainīgu visās uz viņu vērstajās apsūdzībās, vēst ziņu aģentūra AP.

Jau ziņots, ka pagājušā gada aprīlī Kanādas Saskačevanas provincē izvērtās sadursme ar Hamboltas “Broncos” junioru hokeja komandas autobusu un smago kravas automašīnu. Avārijas rezultātā bojā gāja 16 cilvēki, bet 13 tika ievainoti.

Autobuss tobrīd devās aizvadīt Saskačevanas junioru hokeja līgas izslēgšanas maču.

Kravas auto šoferis Jaskirats Sings Sidu tika atzīts par vainīgu visās izvirzītajās apsūdzībās par agresīvu braukšanu, par ko viņam savukārt tiks piespriests cietumsods.

Kanādas likumdošana paredz, ka par nāvējošas autoavārijas izraisīšanu var saņemt maksimums 14 gadu cietumsodu, bet vēl desmit gadi vainīgajam draud par cilvēku ievainošanu sadursmē. Līdz ar to Sidu var saņemt līdz pat 24 gadu cietumsodam. Par soda mēru tiks lemts 28. janvārī.

Viņa advokāts Marks Breifords gan atzina, ka apsūdzētais nožēlojis izdarīto un nav vēlējies šādu iznākumu, tomēr tas šajā situācijā apsūdzētajam neko nemainīs.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām