Kravčenoka/Graudiņa nespēj iekļūt Pasaules tūres četru zvaigžņu posma pamatturnīrā

17/07/2019 17:04

Latvijas pludmales volejbolistes Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa trešdien Espinju notiekošajā Pasaules tūres četru zvaigžņu posma kvalifikācijas otrās kārtas mačā piedzīvoja zaudējumu, tādējādi nekvalificējoties pamatturnīra sacensībām.

Kvalifikācijas turnīrā ar pirmo numuru izliktās Kravčenoka/Graudiņa ar 0-2 (23:25, 20:22) piekāpās japānietēm Jukako Suzuki un Jui Nagatu, kurām sacensībās piešķirts 17.numurs. Līdz ar piedzīvoto zaudējumu latvietes nekvalificējās pamatturnīra sacensībām.

Pirmais sets iesākās ļoti sīvi, jo abi pāri ilgu laiku turēja pretinieku viena vai divu punktu attālumā. Lielāku vadību mačā pirmās ieguva latvietes, panākot 15:11, bet seta izskaņā pie rezultāta 20:18 bija iespēja servēt par uzvaru. Tas gan neizdevās, jo japānietes nākamos trīs punktus ieguva savā rīcībā, bet seta noslēgumā ieguva divu punktu pārsvaru, uzvarot ar 25:23.

Arī otrais sets iesākās visai sīvi, pāriem spēkojoties neizšķirti 7:7. Mača turpinājumā neliels pārsvars piederēja latvietēm, panākot 15:14, tomēr seta izskaņā japānietes rezultātu izlīdzināja līdz 20:20, bet nākamajos divos punktos pielika punktu mačam, gūstot uzvaru ar 22:20.

Sacensību kvalifikācijā spēkojās 32 komandas, aizvadot spēles divās kārtās, pēc kuras astoņi labākie pāri kvalificējās pamatturnīra sacensībām.

Līdz ar pērnā gada septembri pludmales volejbolistiem sākusies kvalifikācija 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm.