Krejčī neiekļūst modernās pieccīņas pasaules čempionāta finālā

29/07/2022 22:34
Kateržina Krejčī

Latvijas modernās pieccīņas sportiste Kateržina Krejčī piektdien Ēģiptē notiekošajā pasaules čempionātā nespēja kvalificēties finālam. 22 gadus vecā Krejčī, kura pirms divām nedēļām tika uzņemta Latvijas pilsonībā, Aleksandrijā pirmo reizi karjerā startē pasaules čempionātā pieaugušajiem.

Krejčī, startējot A pusfināla grupā, paukošanā uzvarēja 14 mačos, kas deva 31.pozīciju un 195 punktus. Peldēšanā 200 metros brīvajā stilā viņa finišēja divās minūtēs un 23,39 sekundēs, uzrādot 14.rezultātu un tiekot pie 264 punktiem.  Sev parocīgajā apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā Krejčī uzrādīja ceturto labāko rezultātu un pievienoja 587 punktus. Ar 1046 punktiem Krejčī pusfināla A grupā ieņēma 14.vietu. A pusfināla pirmajām divām sportistēm bija 1078 punkti.

Finālā sacentīsies vien 18 sportistes, starp kurām 14 ir katra pusfināla septiņu labāko rezultātu īpašnieces un vēl četras labākās sportistes.

Šogad Krejčī startējusi divos Pasaules kausa posmos, abos iekļūstot finālā. Aprīlī tika izcīnīta 12.vieta, bet jūnijā nācās samierināties ar 18.pozīciju, jo jāšanas disciplīnā nepaveicās ar izlozēto zirgu.