Krievija pārsteidz mājinieci Kanādu, noskaidrojušies ceturtdaļfināla pāri (VIDEO)

01/01/2019 12:59

Pasaules čempionātā hokejā U20 izlasēm Kanādas pilsētās Vankūverā un Viktorijā noslēdzies grupu turnīrs, kura centrālajā spēlē Krievijas hokejisti visnotaļ negaidīti ar 2:1 apspēlēja mājiniekus kanādiešus.

Kanādas izlase rezultātu atklāja jau pēc 140 nospēlētām sekundēm, tomēr tas tā arī palika kā vienīgais mājinieku vārtu guvums. Jau sestajā minūtē krievi rezultātu izlīdzināja, kamēr trešā perioda 11. minūtē Pāvelam Šenam izdevās izraut uzvaru, kā arī pirmo vietu A grupā.

Otro pozīciju B apakšgrupā izcīnīja turnīra galvenā favorīte ASV izlase, kas ar 4:1 pārspēja Somiju, kas palika trešā. Divus vārtus amerikāņu labā guva Tailers Madens.

Ar pirmajā trešdaļā gūtiem trīs vārtiem pietika, lai Zviedrijas izlase izcīnītu 58. uzvaru pēc kārtas pasaules U20 čempionātu grupu turnīros – šoreiz ar 4:1 tika pārspēta pastarīte Kazahstāna. Zīmīgi, ka metienu attiecība šajā cīņā bija 56:11 par labu Zviedrijai.

Visbeidzot no cīņas par palikšanu elitē neizdevās izvairīties Dānijas hokejistiem, kas ar 0:4 piekāpās Čehijai. Dāņi šajā turnīrā līdz šim vārtus vēl nav guvuši, kamēr savā cietoksnī ir ielaiduši 26 ripas.

Līdz ar to zināmi ceturtdaļfināla pāri – Kanāda uzņems Somiju, ASV spēkosies ar sīksto Čehijas izlasi, Krievija pārbaudīs slovāku spēkus un Zviedrija eksaminēs Šveici.

Savukārt cīņā par palikšanu pasaules elitē Dānija sērijā līdz divām uzvarām cīnīsies ar Kazahstānu.