Krievijas futbola granda ģenerālmenedžeris devies uz pārrunām ar Vengeru

Arsēns Vengers, Sportazinas.com
Arsēns Vengers | Foto: The Independent

Krievijas futbola premjerlīgas kluba Maskavas “Spartak” ģenerālmenedžeris Tomass Corns devies uz Londonu, lai veiktu iepazīšanās pārrunas ar leģendāro treneri Arsēnu Vengeru, ziņo Krievijas medijs “Sport-Express”.

Tiek vēstīts, ka funkcionāra mērķis ir saprast, vai speciālists ir gatavs atgriezties trenera darbā, vai viņš piekristu strādāt Krievijā, kādu algu viņš vēlas, kādas ir trenera prasības. Šobrīd Vengers nav vienīgais kandidāts uz “Spartak” galvenā trenera amatu.

No 1996. līdz 2008. gadam franču speciālists strādāja Londonas “Arsenal” vienībā. Viņa vadībā komanda trīs reizes triumfēja premjerlīgā un septiņas reizes izcīnīja Anglijas kausu, taču nevienu reizi nespēja kļūt par Eiropas stiprāko vienību un uzvarēt UEFA Čempionu līgā. Vengers atstāja “Arsenal” 2018. gada vasarā un kopš tā laika 69 gadus vecais treneris ir bez darba.

Ar 14 punktiem deviņās spēlēs “Spartak” ieņem sesto pozīciju Krievijas premjerlīgā. Komandas īpašnieks Leonīds Feduns nesenā intervijā izteicies, ka Maskavas kluba galvenais treneris Oļegs Kononovs nostrādās vismaz līdz decembrim, kad tiks izvērtēti viņa darba rezultāti, bet līgums ar speciālistu ir noslēgts līdz nākamā gada vasarai.

Ukrainas treneris tika uzaicināts uz “Spartak” 2018. gada novembrī. Kononova vadībā “Spartak” Krievijas čempionātu noslēdza sestajā vietā, ka arī nespēja iekļūt UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā, kvalifikācijas ceturtajā kārtā zaudējot Portugāles klubam “Braga”.

“Spartak” ir Krievijas desmitkārtējā čempione, kas ir kaimiņvalsts rekords. Tiesa, septiņi tituli tika izcīnīti 20. gadsimta beigās, kamēr laika posmā no 2000. līdz 2019. komanda triumfēja trīs reizes – 2000., 2001. un 2017. gadā.

Iepriekš tika ziņots, ka Vengers varētu kļūt par “Milan” vai Kataras izlases galveno treneri.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par