Krievijas hokeja izlase Eirotūres posma mačā uzveic Čehiju

16/12/2016 21:48
Krievijas un Čehijas hokeja izlase - Sportazinas.com

Maskava, 16.dec., LETA. Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Krievijas hokeja izlase piektdien Eirotūres otrā posma jeb Pirmā kanāla kausa izcīņas spēlē uzvarēja Čehiju.

Krievijas hokejisti Maskavā svinēja uzvaru ar rezultātu 5:1 (3:0, 0:1, 2:0).

Krievi jau spēles pirmajās 12 minūtēs bija sabirdinājuši trīs ripas Čehijas izlases vārtos. Vispirms spēles sestajā minūtē izcēlās Sergejs Plotņikovs, bet pēc nepilnām trim minūtēm Pāvels Dacjuks panāca jau 2:0. Vēl trīs minūtes vēlāk čehus pārspēja arī Vladimirs Tkačovs.

Otrā perioda astotajā minūtē Čehija vienus vārtus atguva, precīzi metot Tomāšam Zohornam. Savukārt trešās trešdaļas trešajā minūtē Ivans Teļegins atjaunoja mājiniekiem trīs vārtu pārsvaru, bet pamatlaika pēdējā minūtē Iļja Kovaļčuks iemeta piektos vārtus Čehijas izlases vārtos, kamēr Krievija svinēja uzvaru ar 5:1.

LETA jau vēstīja, ka ceturtdien Zviedrija ar 3:1 pārspēka Krieviju, bet Somija ar 4:2 uzvarēja Čehiju.

Pirmā kanāla kausa izcīņas turpinājumā sestdien Somija spēkosies ar Zviedriju. Savukārt turnīrs noslēgsies svētdien, kad krievi sacentīsies pret Somiju, kamēr Čehija – pret Zviedriju.

Novembrī Eirotūres pirmajā posmā jeb “Karjala” kausa izcīņā uzvaru guva Krievija. Eirotūres pārējie mači tiks aizvadīti jau Jaunajā gadā.

Iepriekšējā sezonā par Eirotūres uzvarētājiem kļuva Zviedrija, kam sekoja Somija un Čehija, kamēr Krievija palika pēdējā.