Krievijas hokeja leģenda: KHL komandu spēka samēri kļūst vienmērīgāki

Juris Savickis un Valērijs Kamenskis, sportazinas.com
Centrā Juris Savickis un Valērijs Kamenskis | Foto: Raimonds Volonts

Krievijas hokeja leģenda Valērijs Kamenskis sarunā ar krievu medijiem dalījies iespaidos par 2019./2020. gada Kontinentālās hokeja līgas () sezonu.

Kamenskis pauda savu viedokli par spēku komandu spēka samēru: “Man ļoti patīk tas, ko redzēju pirmajā KHL nedēļā. Kā jau bija gaidāms, tad līgas komandu spēka samēri kļūst vienmērīgāki. Pašlaik jebkura komanda var uzvarēt jebkuru citu klubu un nav izteiktu favorītu.”

“Vēl viens pluss ir laukumu formātu maiņa. Daudzi saka, ka hokejs ir kļuvis haotiskāks, bet es uzskatu, ka tas kļuvis ir ātrāks un asāks. Domāju, ka ar katru maču spēles kvalitāte uzlabosies un hokejisti ātrak adaptēsies,” turpināja bijušais hokejists.

Kā zināms, tad sešas komandas mājas spēles aizvadīs uz kanādiešu laukuma, kas ir 26 metrus plats, vēl 11 vienībām mājas ledus būs par diviem metriem platāks, kamēr pārējām komandām būs Eiropas izmēra platums – 30 metri. Iepriekš parādījās informācija, ka tuvākajā laikā arī Rīgas “Dinamo” pāries uz 28 metriem, taču pagaidām šis fakts nav oficiāli apstiprināts.

Kopš 2015./2016. gada Kamenskis ir Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētās Maskavas “Spartak” komandas viceprezidents. Šajā sezonā “Spartak” klubu vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

Kamenskis kopā ir aizvadījis 637 mačus, kuru laikā guvis 200 vārtus un atdevis 301 rezultatīvo piespēli. Viņš ir olimpiskais čempions, trīskārtējs pasaules čempions, kā arī Stenlija kausa ieguvējs ar Kolorādo “Avalanche” komandu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par