Krievijas izlases aizsargs par graujošajiem rezultātiem: Jāsamazina komandu skaits elitē

Ņikita Zaicevs, sportazinas.com
Foto: Izvestia.ru

Pasaules čempionātā hokejā šogad vērojama liela atšķirība starp vadošajām izlasēm un turnīra pastarītēm, kuras cīnās par vietas saglabāšanu elites grupā. Spēles ar milzīgu rezultāta starpību bez sportiskās intereses šogad nav bijis retums.

Krievija apakšgrupu spēlēs bez ierunām sagrāva Itālijas (10:0), kā arī Austrijas (9:1) un Norvēģijas izlases (9:1).

Valstsvienības aizsargs Ņikita Zaicevs, kurš ikdienā pārstāv Nacionālās hokeja līgas klubu Toronto “Maple Leafs”, piekrīt viedoklim, ka šādu spēļu vajadzētu būt mazāk: “Šādu spēļu skaitu vajadzētu kaut kā samazināt. Manuprāt, nepieciešams samazinat komandu skaitu. Arī līdzjutējiem tas būtu interesantāk.”

“Cik komandas vajadzētu noņemt? Paris vienības no katras grupas noteikti. 12 izlases, pa sešām katrā grupā – tas būtu interesanti,” sacīja Zaicevs. “Nevarētu teikt, ka ir grūti pārslēgties (pēc uzvaras 10:0 pār Itāliju – red.) uz nopietnāku pretinieku, tomēr esam profesionāļi, uz katru spēli noskaņojamies vienādi.”

Jau vēstījām, Krievijas izlase vakar ar 7:4 uzvarēja pēdejo divu gadu čempionus zviedrus, bet ceturtdaļfinālā mērosies spēkiem ar ASV valstsvienību.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par