Krievijas izlases galvenais treneris: Mēs nekad nespēlēsim tādu hokeju, kādu demonstrēja Somija

Iļja Vorobjovs, sportazinas.com
Foto: REUTERS/Vasily Fedosenko

Krievijas hokeja izlase Slovākijā notikušajā pasaules čempionātā svētdien ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Čehijas valstvienību un izcīnīja bronzas medaļas.

Sarunā ar krievu medijiem Krievijas izlases galvenais treneros Iļja Vorobjovs izteicās: “Čempionātu pametīsim ar divējādām sajūtām – no vienas puses no desmit spēlēm uzvarējām deviņas, bet no otras puses vēlējāmies sasniegt kaut ko vairāk.”

“Hokejisti uz čempionātu atbrauca labā noskaņojumā, jo zinājām, ka turnīra gaitā iespēlēsimies. Jāsaka paldies puišiem, jo darbojāmies kā komanda,” piebilda Krievijas izlases stūrmanis.

Maču pret somiem komentēja Vorobjovs: “Somi spēlēja mums ļoti neērtu hokeju un neļāva mums izpausties. Vajadzēja ripu ar spēku iestumt vārtos, vajadzēja aktīvāk spēlēt vārtu priekšā.”

“Situāciju divējāda. Dažreiz ir tā, ka kādam nepietiek meistarības, dažreiz komanda visu laiku atspēlējas vai vārtsargi visus metienus atvaira. Tā somi spēlēja pret mums. Ir jāskatās katra spēle un jāsaprot kādu hokeju spēlē pretinieks,” turpināja treneris.

Krievijas izlase čempionāta grupu turnīrā ar 5:2 apspēlēja Norvēģiju, turpinājumā ar 5:0 sagrāva Austriju, bet pēc tam ar 3:0 sakāva Čehiju. Turpinājumā sekoja graujoša uzvara ar 10:0 pār Itāliju, bet pēc tam līdzīgā duelī ar 3:1 tika apspēlēta Latvija. Grupu turnīra noslēgumā ar 3:0 tika sakauta Šveice un 7:4 uzvarēta Zviedrija.

Ceturtdaļfinālā sīvā cīņā ar 4:3 tika apspēlēta ASV izlasei, bet pusfinālā ar 0:1 tika piedzīvot zaudējums Somijas izlasei.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par