Krievijas tenisisti Deivisa kausa izcīņā aptur spāņus

29/11/2021 12:01
Krievijas tenisisti

Deivisa kausa izcīņas ceturtdaļfinālā svētdien iekļuva Krievijas tenisisti, kas A grupas mačā ar 2-1 pieveica Spāniju, atstājot pagājušā gada čempionus ārpus izšķirošajiem mačiem.

Zem Krievijas Tenisa federācijas (FTR) karoga startējušie krievi pēc pirmā mača negaidīti bija iedzinējos ar 0-1, jo sensacionālu zaudējumu piedzīvoja pasaules piektā rakete Deniss Rubļovs, kurš ar 6-2, 3-6, 4-6 zaudēja 40 gadsus vecajam spānim Felisiano Lopesam.

Otrajā spēlē ATP ranga otrais numurs Daņiils Medvedevs ar 6-2, 7-6 (7:3) pieveica Pablo Kareno Bustu un dueļa uzvarētājs noskaidrojās dubultspēlēs, kur ar Rubļovs un Aslans Karacevs ar 4-6, 6-2, 6-4 pieveica Lopesu un Marselu Granoljersu.

Ceturtdaļfinālā krievu pretinieki būs zviedri, bet citos pāros par iespēju spēlēt pusfinālā Itālija cīnīsies ar Horvātiju, Lielbritānija ar Vāciju, bet serbu tenisisti tiksies ar Kazahstānu. Spēles no 29.novembra līdz 2.decembrim norisināsies Turīnā (Itālija), Insbrukā (Austrija) un MAdridē (Spānija).