Krievu hokeja eksperts uzskata, ka Indrašis pārāk ilgi “sēdējis” Rīgā

Miks Indrašis, sportazinas.com
Miks Indrašis | Foto: Maskavas Dynamo

Respektablais krievu hokeja apskatnieks Aleksejs Ševčenko ir pārliecināts, ka latviešu uzbrucējs pārāk ilgi spēlēja Kontinentālās hokeja līgas () klubā Rīgas “Dinamo”, nedodoties leģionāra gaitās.

Jau vakar izskanēja ziņas, ka Maskavas “Dynamo” neplāno Indrašim piedāvāt jaunu līgumu, kā arī šodien šādu informāciju apstiprinājis Ševčenko.

Apskatnieks izteicās, ka Indrašis savulaik neriskēja doties uz Ziemeļameriku, kā arī pārāk ilgi “sēdēja” Rīgā līdz izdomāja izmēģināt spēkus kā leģionārs kādā ārzemju vienībā.

Ševčenko latvieti nosauca par vienu no savulaik perspektīvākajiem latviešu spēlētājiem, taču apskatnieks nav kļūdījies, sakot, ka viņš ilgi atradās Rīgas klubā. Indrašis tikai 2018./19. gada sezonā pameta “Dinamo” un pievienojās “Dynamo”, Maskavas klubā nospēlējot divas sezonas.

Indrašis 2012. un 2013. gada vasarās piedalījās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Čikāgas “Blackhawks” treniņnometnēs, taču pie līguma NHL nekad netika.

29 gadus vecais Indrašis 2017./18. gada sezonā, kas bija viņa līdz šim pēdējā “Dinamo” sastāvā, bija komandas kapteinis. Viņš vairākus gadus bija viens no vadošajiem “Dinamo” hokejistiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par