Krievu hokejists kritizē KHL: Šajā līgā noraida par jebkādu kontaktu

Mihails Vorobjovs, sportazinas.com
Mihails Vorobjovs | Foto: NBC Sports

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Filadelfijas “Flyers” sistēmas hokejists sarunā ar televīzijas kanālu BST atzina, ka Kontinentālajā hokeja līgā () ir daudz vieglāk parādīt tiesnesim, ka pret spēlētāju tika pārkāpti noteikumi.

Ufas hokeja audzēknis KHL debitēja 18 gadu vecumā, kad viņš 2015./2016. gada sezonā aizvadīja 28 mačus pamatturnīrā, kuros hokejists izcēlās ar diviem vārtiem un vienu piespēli. Tajā pašā sezonā viņš debitēja arī Gagarina kausā, laukumā parādoties vienā mačā. 2016./2017. gada sezonā Vorobjovs aizvadīja 44 mačus pamaaturnīrā (3+8) un piecus – “play-off” turnīrā (bez punktiem).

Kopš tā laika hokejists spēlē Ziemeļamerikā, kur regulāri kursē starp NHL un Amerikas hokeja līgu (AHL). Koronavīrusa pandēmijas dēļ sezona abās līgās tika apturēta un uzbrucējs atgriezās dzimtajā pilsētā. “Kad sēdēju pašizolācijā, skatījos KHL mačus. Te noraida par jebkādu kontaktu, skatās uz to, cik skaisti nokrita spēlētājs, nevis to, kāds bija spēka paņēmiens. NHL ir ļoti grūti panākt, lai pretinieku noraida. Par spēka cīņu soda reti,” norāda Vorobjovs.

“Tikmēr KHL, ja uzbrucējs piebrauc pie vārtsarga, aizsargs viņu pagrūž un uzbrucējs nokrīt, aizsargam var iedot divas minūtes. Bet par ko? Vārtsargs taču jāaizstāv, pretiniekus nedrīkst laist vārtu priekšā. Visi treneri māca, ka vārtu priekša ir māja, kur nedrīkst atrasties svešie. Bet šeit par to uzreiz noraida,” neizpratnē ir 23 gadus vecais uzbrucējs.

Šosezon viņš laukumā gāja 20 NHL mačos “Flyers” rindās, kuros krievs guva vienus vārtus un atdeva divas piespēles, kā arī aizvadīja 45 mačus AHL turnīrā “Flyers” fārmkluba “Phantoms” sastāvā, sakrājot 28 (12+16) punktus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par