Krievu MMA atlēts nogalinājis ārstu, strīdoties par Covid-19 vakcīnu

16/11/2021 14:17
Akmals Hožijevs

Krievijas jauktās cīņas mākslas (MMA) atlēts Akmals Hožijevs strīdā ar ārstu Miranu Ribati saistībā par Covid-19 vakcīnu slimnīcā Guamas salā nogalinājis mediķi, ziņo medijs “USA Today”. Slepkavu apcietināja Guamas policija, kas lems par viņa cietumsoda ilgumu.

Incidents notika Guamas slimnīcā, kur izcēlusies asa vārdu apmaiņa starp Ribati un Hožijevu par Covid-19 vakcīnu. MMA pārstāvis nožņaudzis ārstu un iedūris viņam kaklā dzīvnieka kaulu no ēdiena pārpalikumiem. Pēc tam Hožijevs ar nazi sadūris jau mirušo ārstu. “Ser, tas esmu es. Es viņu nogalināju,” policistam teica Hožijevs.

“Mēs centāmies apkārtējiem pateikt, ka viņš vairs nav viņš pats,” par slepkavu “USA Today” teica cits MMA cīkstonis Džei Džei Ambrose, kurš iepriekš bija kontaktā ar Hožijevu. Ambrose pēdējā laikā bija novērojis, ka Hožijevs uzvedas dīvaini. “AK bija nepieciešama nopietna palīdzība, taču diemžēl viņam apkārt esošie to neuztvēra nopietni.”

Ņemot vērā Ambroses teikto, noprotams, ka Hožijevam ir mentālas problēmas. Zīmīgi, ka sociālajos tīklos viņš aktīvi izplatīja dezinformāciju par to, ka vakcīnas pret Covid-19 nogalina cilvēkus. 19. novembrī risināsies tiesas prāva, kurā tiks lemts par viņa soda mēru.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/01/2022 16:37

“Riga” ir vienīgais klubs Baltijā, kura vērtība pēc “Transfermarkt” aplēsēm sasniedz 10 miljonus

“Optibet” Virslīgas klubs “Riga” kļuvis par vienīgo futbola organizāciju Baltijā, kuras vērtība pēc portāla “Transfermarkt” datiem sasniegusi 10 miljonus eiro. “Transfermarkt” dati norāda, ka šobrīd “Riga” sastāva vērtība ir 10,84…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…