Krievu reperis “Morgenshtern” iestājas pret MMA: Kādu piemēru jūs rādat bērniem?

27/06/2021 17:58

Slavenais krievu reperis “Morgenshtern” sociālajajā tīklā “Instagram” pavēstījis, ka viņš iestājas pret jaukto cīņas mākslu (MMA), paužot, ka tas rada sliktu piemēru jaunatnei.

“Morgenshtern”, kurš ir kļuvis par uzlecošo mūzikas zvaigzni un kuram ir 10,5 miljoni abonenti “Youtube”, kā arī 7,2 miljoni sekotāji “Instagram”, paudis, ka MMA cīņas būtu jāaizliedz.

“Iesaku ieviest cenzūru un aizliegt MMA,” savu viedokli pauda 23 gadus vecais reperis. “Kādu piemēru jūs rādat bērniem? Viņi skatās uz šiem cīkstoņiem un pēc tam iet ielās un sit viens otram pa seju. Tas ir vīrišķīgi? Es nesaprotu…”

23 gadus vecais “Morgenshtern” jeb īstajā vārdā Ališers Tagirovičs Valejevs iepriekš saņēma kritiku no MMA cīkstoņa un kādreizējā “Bellator” čempiona Aleksandra Šlemenko, kurš šī gada martā medijam “Sport24” pauda viedokli, ka “Morgenshtern” videoklipi pēc viņa domām “esot provokatīvi un nav paredzēti bērniem”, aicinot boikotēt repera koncertus.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…