Krievu uzbrucējs Ņičuškins pārtrauc vairāk nekā 90 spēļu sēriju bez vārtiem (VIDEO)

24/11/2019 09:59

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās 14 spēles. Pirmos vārtus kopš 2016. gada marta guva Kolorado “Avalanche” uzbrucējs Valērijs Ņičuškins, kas neglāba viņa pārstāvēto Kolorado “Avalanche” no zaudējuma pret Toronto “Maple Leafs” ar 3:5.

Lai gan pirmā ripa ielidoja Kanādas kluba vārtos jau 31. sekundē, līdz pirmā perioda beigām Toronto panāca 1:4. Otrajā trešdaļā Andrē Burakovski samazināja deficītu līdz 2:4, bet trešajā periodā vārtus guva arī 24 gadus vecais krievu hokejists. Ņičuškins bija pirmais pie Toronto vārtsarga atvairītās ripas un ar stipru metienu iemeta to zem pārliktņa – 3:4. Mača izskaņā “Maple Leafs” panāca 3:5, svinot otru uzvaru divos mačos Šeldona Kīfa vadībā.

Pēc 2015./2016. gada sezonas Ņičuškins atgriezās Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), kur divus gadus nospēlēja Maskavas CSKA rindās. Pēc tam uzbrucējs devās atpakaļ uz NHL un 2018./2019. gada sezonas 57 mačos Dalasas “Stars” komandā viņš izdarīja desmit piespēles, bet vārtus neguva. Šosezon viņam vajadzēja 19 spēles, lai pirmo reizi apspēlētu pretinieku vārtsargu, bet viņa sausā sērija ilga 91 maču.

Ņujorkas “Rangers” 11 vārtu spēlē pārspēja Monreālas “Canadiens” ar 6:5. Uzvarētājkomanda veica fantastisku atspēlēšanos, jo otrā perioda sākumā “Rangers” bija iedzinējos ar 0:4. Ar diviem vārtiem Ņujorkas kluba rindās izcēlās Brendans Lemjē, savukārt ar 1+1 atzīmējušies uzbrucējs Artemijs Panarins un aizsargs Džeikobs Truba.

Tampabejas “Lightning” ar 6:2 sagrāva Anahaimas “Ducks”. Divus vārtus guva Breidens Points, savukārt Ņikitam Kučerovam 1+1. Zīmīgi, ka pīles izdarīja vairāk metienu pa pretinieku vārtiem – 38, kamēr “Lightning” uzvarai pietika ar 27.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī Merzļikins ielaida vārtus nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika noslēgumam un nespēja glābt sevis pārstāvēto ”Blue Jackets” no neveiksmes viesos pret Vinipegas ”Jets” (3:4), tādējādi neizmantojot iespēju tikt pie pirmā panākuma savā NHL karjerā.

Pamatlaika izskaņā Elvis pieļāva rupju kļūdu un uzdāvināja pretiniekiem iespēju izraut uzvaru. Cenšoties ātri ievadīt pretuzbrukumu, nepilnas divas minūtes līdz sirēnas latviešu vārtsargs raidīja ripu uz priekšu, taču to pārtvēra ”Jets” uzbrucējs Endrū Kops un pēc rikošeta no viesu aizsarga Deivida Savāra izrāva Vinipegai uzvaru – 4:3.