Krikunovs apšauba Covid-19 nopietnību: Domāju, ka mēs varētu spēlēt ar visiem līdzjutējiem

Vladimirs Krikunovs, sportazinas.com
Vladimirs Krikunovs | dynamo.ru

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Maskavas “Dynamo”, kurā spēlē latviešu uzbrucējs Miks Indrašis, galvenais treneris apšauba koronavīrusa jeb Covid-19 nopietnību.

KHL bija vienīgā lielā sporta līga pasaulē, kas pašreizējās pandēmijas laikā turpināja savu darbību, taču šobrīd pieņemts lēmums ieturēt vienas nedēļas pauzi.

Krikunovs nesaprata Helsinku “Jokerit” un Nursultanas “Barys” lēmumus izstāties no Gagarina kausa izcīņas otrās kārtas. “Viņus vajag izmest no līgas, tas arī viss! Ko viņi dara?” medijam “Championat”, smejoties, sacīja Krikunovs.

“Man nepatīk, ka spēles tiek aizvadītas bez līdzjutējiem – tas ir kā treniņu mačs,” turpināja Krikunovs. “Mums valstī nav tik daudz saslimšanas gadījumu [lai būtu jāuztraucas] un varbūt vienkārši vajag aiztaisīt ciet visu valsti un iet mājās nedarīt neko.”

Iespējams, Krikunovs ir Krievijas propagandas upuris. Kā zināms, krievu informācijas telpā cilvēkiem mēģina ieskaidrot, ka koronavīruss nav īpašs drauds un par to neesot jāuztraucas.

“Domāju, ka čempionāts būtu jāpabeidz,” izteicās Krikunovs, kurš uzskata, ka KHL izslēgšanas turnīram pēc pauzes vajadzētu turpināties. “Ja cilvēks saslims, viņš saslimst. Esmu riska grupā, jo esmu vecāks par lielāko daļu KHL cilvēku – kādēļ, lai jaunie uztrauktos?”

“Mans viedoklis ir tāds, ka mēs varētu bez problēmām spēlēt ar visiem līdzjutējiem,” vīrusa nopietnību apšaubīja 69 gadus vecais treneris. “Saprastu, ja vēl tā būtu reāla pandēmija, bet šī vienkārši ir liela ažiotāža. Nezinu, kuram tā ir vajadzīga.”

Tikmēr kādreizējais Krievijas izlases un Kazaņas “Ak Bars” treneris Zinetula Biļaļetdinovs ir pretējās domās. “Nekas traks nenotiks, ja šogad nebūs Gagarina kausa ieguvēja,” medijam TNV sacīja Biļaļetdinovs. “Mums šeit ir vairāk jādomā par cilvēku dzīvībām.”

Krievijā šobrīd oficiāli ir konstatēti 93 koronavīrusa gadījumi, astoņiem cilvēkiem no vīrusa izārstējoties. Tikmēr Latvijā ir 49 gadījumi, bet izārstējies ir viens cilvēks. Ne Krievijā, ne Latvijā oficiāli nav identificēti nāves gadījumi Covid-19 dēļ.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par