Krišjānis Rēdlihs “Kunlun Red Star” sastāvā pēc 3 mēnešu izlaišanas atgriežas ar rezultatīvu piespēli

26/01/2019 16:37

37 gadus vecais latviešu hokeja aizsargs Krišjānis Rēdlihs sestdien aizvadīja pirmo maču pēc traumas izārstēšanas un atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Ķīnas “Kunlun Red Star” zaudējumā savā laukumā ar rezultātu 3:6 (0:1, 1:2, 2:3) pret Boba Hārtlija trenēto Omskas “Avangard”.

Rēdlihs savainojuma dēļ no “Kunlun Red Star” sastāva izkrita pagājušā gada 26. oktobrī, turklāt pastāvēja liela varbūtība, ka sezona viņam jau ir beigusies. Krišjānis šīs prognozes apgāza, šodien pēc trīs mēnešu izlaišanas izejot laukumā KHL spēlē.

Pieredzējušais aizsargs šajā mačā atzīmējās ar savu otro rezultativitātes punktu šosezon, 46. minūtē asistējot Džastinam Fonteinam komandas otrajā vārtu guvumā, tobrīd rezultātam kļūstot 2:4.

Rēdlihs šajā mačā darbojās “Kunlun Red Star” otrajā maiņā un laukumā pavadīja 15:17 minūtes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon kopumā Krišjāņa kontā divas rezultatīvas piespēles astoņās spēlēs.

Tikmēr desmit zaudējumu sēriju pārtraukt izdevies Austrumu konferences vājākajai vienībai Habarovskas “Amur”, kas savā laukumā negaidīti ar rezultātu 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) pārspēja Ufas “Salavat Yulaev”.