Krišjānis Rēdlihs: Pārliecību dod tikai sezonas laikā izcīnītās uzvaras

31/07/2015 11:38

Rīga, 31.jūl., LETA. Pārbaudes spēļu rezultāti hokejistus neiespaido un svarīgākais ir gūt uzvaras sezonas laikā, uzskata Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas vienības Rīgas “Dinamo” aizsargs Krišjānis Rēdlihs.

Kā zināms, ceturtdien savā trešajā pirmssezonas pārbaudes spēlē “Dinamo” Tukumā ar rezultātu 3:4 piekāpās Krievijas klubam Novosibirskas “Sibirj”, turklāt mača laikā bija nokļuvusi iedzinējos ar 0:4.

“”Sibirj” ir kustīgāki un labāki par pirmajiem pretiniekiem, tomēr tas mūs neattaisno. Sagurums rada problēmas ar koncentrēšanos – uz vienu maiņu koncentrējies, nākamo vairs nē,” “Dinamo” pārstāvjiem pēc dueļa pauda hokejists. “Jāpiestrādā, lai noturētu maču visas 60 minūtes, turklāt trešajā trešdaļās spējam visu izdarīt, kas ir laba zīme. Jāsavāc otrā trešdaļa.”

Rēdlihs atgādināja, ka “Dinamo” komandai bijušas gan vasaras, kad tiek uzvarēts gandrīz visās pārbaudes spēlēs, bet pēc tam sezonas sākumā ciesti zaudējumi, gan arī otrādi. “Pārliecību dod tikai sezonas uzvaras,” uzsvēra aizsargs.

Divus vārtus šajā mačā guva cits “Dinamo” aizsargs Stīvens Seigo, kurš tagad trijās pārbaudes spēlēs jau izcēlies ar četriem precīziem metieniem.

“Pelnījām pārāk daudz noraidījumu un viņi padarīja labu darbu vairākumā, tomēr trešajā trešdaļā cīnījāmies un pietuvojāmies,” secināja Seigo.

Zīmīgi, ka savus otros vārtus Seigo pamanījās gūt ar raidījumu no laukuma centra. “Centos ripu iemest zonā un neredzēju, ka tā ielidoja vārtos – tikai mani visi nāca apsveikt. Nedomāju, ka vārtsargs arī kaut ko redzēja.”

Kā zināms, piektdien jau plkst.16 abas komandas “Inbox.lv” hallē Piņķos sacentīsies atkārtoti.

Pirmajā pārbaudes spēlē “Dinamo” pagājušajā nedēļā ar 3:1 pieveica Toljati “Lada”, kur treneru korpusā strādā bijušais rīdzinieku galvenais treneris Artis Ābols, bet otrdien pēc veiksmīgi aizvadītā trešā perioda ar 6:2 pieveica Podoļskas “Vitjaz”.

Kopumā “Dinamo” aizvadīs deviņas pirmssezonas pārbaudes spēles. Turpinājumā rīdzinieki 3.augustā “Volvo” ledus hallē vēlreiz sacentīsies ar “Vitjaz”, bet no 16. līdz 20.augustam “Arēnā Rīga” jau septīto reizi norisināsies tradicionālais starptautiskais “Latvijas Dzelzceļa” kausa turnīrs, kurā šogad bez mājiniekiem piedalīsies Jaroslavļas “Lokomotiv”, Kazaņas “Ak Bars” un Minskas “Dinamo”. Komandas aizvadīs viena apļa turnīru, pēc kura rezultātiem notiks spēles par pirmo vietu un trešo vietu.

Jaunā KHL sezona sāksies 24.augustā, un tajā starp pagājušās sezonas Gagarina kausa ieguvēju Sanktpēterburgas SKA un regulārā turnīra uzvarētāju CSKA tiks izspēlēts Atklāšanas kauss.

Savukārt Rīgas klubs pirmo jaunās sezonas spēli aizvadīs 25.augustā, tiekoties ar līgas pagājušās sezonas finālisti “Ak Bars”.

Iepriekšējā sezonā Rīgas “Dinamo” otro reizi septiņu sezonu laikā nesasniedza Gagarina kausa izcīņu.