Kriss Pols: Lebrons Džeimss vēlās spēlēt Losandželosā

19/06/2018 11:52

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) apskatnieks Stīvens Smits, atsaucoties uz saviem avotiem, vēsta, ka Kriss Pols esot sācis cilvēkiem stāstīt par Lebrona Džeimsa gaidāmajam plāniem. Proti, pārcelties un spēlēt Losandželosā.

Ilgāku laiku runāts, ka Kriss Pols varētu apvienoties ar Lebronu Džeimsu, jo abi spēlētāji ir labi draugi. Tomēr Džeimss vispirms esot pateicis, ka viņam Hjūstona nepatīk, kā pilsēta un vislabāk NBA zvaigzne spēlētu Losandželosā, ziņo žurnālists Smits.

Lebrons, kurš NBA finālsērijas noslēdzošās spēles preses konferencē atzina, ka pēdējos trīs mačus aizvadījis ar savainotu roku, aizvadītajā “play-off” piedalījās visās 22 Klīvlendas kluba cīņās, caurmērā 41,9 minūtēs gūstot 34 punktus, izcīnot 9,1 atlēkušo bumbu, izpildot deviņas rezultatīvas piespēles, kā arī pārtverot 1,4 pretinieku piespēles un bloķējot vienu metienu.

Četrkārtējais līgas vērtīgākais spēlētājs (MVP) un trīskārtējais čempions šajā vasarā var kļūt par brīvo aģentu un daudz tiek runāts, ka Džeimss vienību varētu atstāt. Interesanti, ka līgas zvaigznei pieder māja Losandželosā.

Kā ziņo ESPN, tad Džeimsam, visticamāk, būs saruna ar Polu Džordžu par abu spēlētāju piespējamo pievienošanos ”Lakers”. Lēmumu par to vai Džeimss izvēlēsies kļūt par brīvo aģentu vai vismaz uz gadu paliks ”Cavaliers”, basketbolists paziņos ne ātrāk, kā 29. jūnijā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….