Krištopāna pārstāvēto Čempionu līgas uzvarētāju “Vardar” papildina latviešu vārtsargs

Artūrs Kuģis, sportazinas.com
Artūrs Kuģis. Foto: Tageblatt.de

Latvijas handbola izlases vārtsargs pievienojies Daiņa Krištopāna pārstāvētajai Skopjes “Vardar” komandai, kas aizvadītajā sezonā triumfēja Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgā.

Ziemeļmaķedonijas galvaspilsētas komanda ziņo, ka līgums ar 26 gadus veco Kuģi noslēgts uz diviem gadiem.

Kuģis pagājušajā trešdienā aizvadīja izcilu spēli Latvijas izlasē, palīdzot latviešiem uzveikt Slovēniju un pirmo reizi vēsturē kvalificēties Eiropas čempionāta finālturnīram.

Kuģis iepriekšējos trīs gadus pavadīja Vācijas komandā “Gosswallstadt”, kas aizvadītajā sezonā spēlēja Vācijas otrajā bundeslīgā, taču tai nācās atgriezties līmeni zemāk. Kuģis šosezon laukumā bija 35 spēlēs.

Pirms tam Kuģis pārstāvēja citu Vācijas komandu “SV Beckdorf”, kā arī spēlēja Norvēģijā. Pirms došanās leģionāra gaitās Kuģis pārstāvēja Dobeles “Tenax” vienību.

“Esmu ļoti laimīgs, ka parakstīju līgumu ar “Vardar” un būšu vienā no pasaulē labākajām handbola komandām. Parakstot līgumu, esmu uzstādījis mērķi spēlēt tik labi, cik vien var,” klubs citē Kuģa teikto.

“Vardar” aizvadītajā sezonā otro reizi vēsturē triumfēja EHF Čempionu līgā. Tāpat tā trešo gadu pēc kārtas un piekto reizi vēsturē uzvarēja Dienvidaustrumu handbola asociācijas (SEHA) līgā.

Šobrīd gan nav skaidrības par “Vardar” nākotni pašā augstākajā līmenī, jo tā galvenais sponsors, krievu miljonārs Sergejs Samsoņenko iepriekš paziņoja, ka vairs nevarēs tik daudz atbalstīt Skopjes klubu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par