Krištopāna un Kuģa pārstāvētā “Vardar” ar uzvaru sāk jauno ČL sezonu

14/09/2019 22:03

Daiņa Krištopāna un Artūra Kuģa pārstāvētā Skopjes “Vardar” Eiropas handbola federācijas (EHF) organizētās Čempionu līgas sezonas pirmajā mačā viesos ar 33:31 (16:17) pieveica Francijas “Montpellier”.

Krištopāns guva vienus vārtus trijos metienos, bet Kuģis laukumā nedevās.

Divu pēdējo trofejas ieguvēju mačā, Skopjes handbolistiem triumfējot 2017. un 2019.gadā, bet Francijas klubam – 2018.gadā, sākumā labāk veicās mājiniekiem, kuri izvirzījās vadībā ar 5:3. Drīz vien ar 10:8 vadību jau bija izkarojuši skopjieši, kuri guva trīs vārtus pēc kārtas. Līdzīgā cīņā pirmo puslaiku ar 17:16 savā labā tomēr noslēdza “Montpellier”.

Otrajā puslaikā mājinieki bija ieguvuši šķietami drošu pārsvaru ar 29:27, taču ar četriem vārtiem pēc kārtas atbildēja “Vardar” handbolisti, pēc tam ne reizi neļaujot pretiniekiem panākt neizšķirtu.

Nākamā spēle pašreizējiem trofejas glabātājiem būs 22.septembrī savā laukumā ar Portugāles “Porto”.

Jau iepriekš savu spēli Čempionu līgas vājāko komandu, kas spēlē C un D grupās, turnīrā aizvadīja Somijas klubs Rīhimeki “Cocks”, kas savā laukumā divu kaimiņvalstu klubu duelī ar 25:30 (13:18) piekāpās “Savehof” no Zviedrijas. Mājinieki pēc Niko Renberga precīza metiena vadībā izvirzījās vien pašā mača sākumā, atklājot spēles rezultātu, bet turpinājumā Zviedrijas klubs rezultātu izlīdzināja, izvirzījās vadībā un arvien palielināja savu pārsvaru.

Kreicbergs Somijas kluba rindās debitēja līgā, divos metienos tiekot pie diviem vārtiem, taču ar to uzvarai nepietika.

Nākamā cīņā Rīhimeki komandai 21.septembrī Spānijā, kur jātiekas ar Basku zemes komandu Irunas “Bidasoa”.

C un D grupu pirmo vietu ieguvēji divās spēlēs ar otras grupas otro labāko komandu noskaidros divas vienības, kas pievienosies A un B grupu 12 spēcīgākajiem klubiem, lai noskaidrotu 2019./2020.gada sezonas kausa ieguvēju. Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā nepiedalīsies A un B grupu uzvarētāji, cīņās iesaistoties no otrās kārtas.

Uzvarētājs tiks noskaidrots finālčetrinieka cīņās Ķelnē 2020.gada 30. un 31.maijā.