Krištopānam izcils sniegums EHF Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē

25/04/2019 23:42

Latvijas labākais handbolists Dainis Krištopāns turpina spoži spīdēt uz Eiropas skatuves, šovakar nodemonstrējot izcilu sniegumu Maķedonijas kluba Skopjes “Vardar” uzvarā EHF Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pret Ungārijas “MOL-Pick Szeged” ar rezultātu 31:23 (14:12).

Izslēgšanas turnīru gan Maķedonijas, gan Ungārijas komandas sāka ar astotdaļfināla barjeru, kurā divu spēļu summā pārspēja attiecīgi Horvātijas “PPD Zagreb” un Polijas “Wisla Plock”.

Mača ievadā rezultāts uz tablo ilgāku laiku attīstījās līdzīgi, bet nedaudz vēlāk “Vardar” izdevās gūt četrus vārtus pēc kārtas, iegūstot četru vārtu handikapu (8:4). Līdz puslaika beigām ungārija spēja izlīdzināt spēles ritējumu, un pēc 30 minūtēm “Vardar” bija divu vārtu pārsvars – 14:12.

Otrajā puslaikā “Vardar” sastāvā lielisku sniegumu demonstrēja vārtsargs Dejans Miloslavļevs, lieliski veidojās spēle uzbrukumā, un ar katru minūti “Vardar” ieguva aizvien spēcīgākas emocijas. Mača izskaņa izdevās fantastiska, mājinieki lidoja pa laukumu un noslēgumā guva uzvaru ar 31:23.

Krištopāns aizvadīja izcilu spēli, ar astoņiem vārtiem dalot rezultatīvākā spēlētāja titulu ar Igoru Karačiču. Dainis bija tas, kurš pielika spilgtu punktu šai spēlei, izpildot spēcīgu un precīzu metienu līdz ar spēles finālsirēnas brīdi.

Jāpiemin, ka ceturtdaļfinālos uzvarētāju noskaidro divu spēļu summā, attiecīgi “Vardar” spērusi platu soli pretim “Final 4”. Atbildes spēle 5. maijā notiks Ungārijas kluba mājvietā.