Krištopānam seši vārti PSG uzvarā EHF Čempionu līgas spēlē

07/12/2022 23:52
Dainis Krištopāns

Latvijas handbolists Dainis Krištopāns trešdien guva sešus vārtus, viņa pārstāvētajai Parīzes “Saint-Germain” (PSG) gūstot panākumu Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgas mačā. PSG izbraukuma spēlē ar rezultātu 35:33 (16:17) pārspēja “Porto”no Portugāles.

Krištopāns guva sešus vārtus deviņos metienos un nopelnīja vienu dzelteno kartīti. Vēl deviņus vārtus uzvarētāju labā guva Kamils Sipžaks, bet vēl sešus pievienoja Elohims Prandi. Mājinieku rindās ar astoņiem precīziem metieniem izcēlās Viktors Manuels Ituriza-Alvaress.

Parīzieši ar izcīnītām astoņām uzvarām deviņos mačos A grupā ieņem pirmo vietu.  A grupā bez PSG spēlē arī Ungārijas komanda Vespremas “Telekom”, Gudmes GOG no Dānijas, “Porto”no Portugāles, Bukarestes “Dinamo”, Polijas vienība Plockas “Wisla”, Horvātijas vienība “Zagreb” un Vācijas “Magdeburg”.

Čempionu līgā 16 komandas sadalītas divās grupās pa astoņām katrā, komandām aizvadot divu apļu turnīru. Grupu pirmo divu vietu ieguvējas kvalificēsies ceturtdaļfinālam, bet trešās līdz sestās pozīcijas ieguvējas spēkosies astotdaļfinālā. Krištopāns ar PSG iepriekšējā sezonā Čempionu līgā tika līdz ceturtdaļfinālam, bet par uzvarētāju kļuva “Barcelona”, kas pēcspēles metienos pieveica Polijas klubu Kelces “Vive”.