Krištopāns atkal rezultatīvs, PSG piedzīvo zaudējumu

14/12/2022 21:28
Dainis Krištopāns

Latvijas handbolists Dainis Krištopāns trešdien guva septiņus vārtus, viņa pārstāvētajai Parīzes “Saint-Germain” (PSG) savā laukumā ciešot zaudējumu Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgas mačā. PSG mājās ar 33:37 (19:15) piekāpās Vācijas “Magdeburg”.

Krištopāns guva septiņus vārtus astoņos metienos, kļūstot par rezultatīvāko savā komandā, un nopelnīja divas soda minūtes. Piecus vārtus mājinieku labā guva Kamils Sipžaks, bet vēl četri spēlētāji guva pa četriem vārtiem. Viesu rindās neapturams bija islandietis Omars Ingi Magnusons, kurš guva 12 vārtus 13 metienos. Ar deviņiem precīziem metieniem 11 mēģinājumos izcēlās viņa tautietis Gisli Porgeirs Kristjansons.

Parīzieši ar izcīnītām astoņām uzvarām desmit mačos A grupā ieņem pirmo vietu. A grupā bez PSG spēlē arī Ungārijas komanda Vespremas “Telekom”, Gudmes GOG no Dānijas, “Porto” no Portugāles, Bukarestes “Dinamo”, Polijas vienība Plockas “Wisla”, Horvātijas vienība “Zagreb” un Vācijas “Magdeburg”.

Čempionu līgā 16 komandas sadalītas divās grupās pa astoņām katrā, komandām aizvadot divu apļu turnīru. Grupu pirmo divu vietu ieguvējas kvalificēsies ceturtdaļfinālam, bet trešās līdz sestās pozīcijas ieguvējas spēkosies astotdaļfinālā. Krištopāns ar PSG iepriekšējā sezonā Čempionu līgā tika līdz ceturtdaļfinālam, bet par uzvarētāju kļuva “Barcelona”, kas pēcspēles metienos pieveica Polijas klubu Kelces “Vive”.