Krištopāns kaldina PSG 12. uzvaru tikpat sezonas spēlēs

17/12/2020 11:20
Dainis Krištopāns

Jau 12. uzvaru tikpat spēlēs Francijas augstākajā handbola līgā “Lidl Starleague” vakar izcīnīja Latvijas handbola izlases spēlētāja Daiņa Krištopāna pārstāvētā komanda Parīzes “Saint-Germain”, kura ar rezultātu 36:32 pārspēja “Montpellier”.

Spēles gaita bija līdzīga, un pirmais puslaiks noslēdzās pat ar minimālu “Montpellier” pārsvaru – 19:18. Arī otrais puslaiks tika aizvadīts līdzīgvērtīgi, tomēr 10 minūtes pirms spēles beigām Parīzes handbolisti veiksmīgi aizvadīja spēli laukumā, tādējādi laužot līdzšinējo spēles gaitu. Tādējādi Parīzes “Saint-Germain” izdevās līdz pat puslaika beigām noturēt iegūto četru vārtu pārsvaru un uzvarēt spēli ar rezultātu 36:32.

Krištopāns šajā mačā palīdzēja “Saint-Germain” gūt uzvaru ar diviem vārtiem no tieši tikpat izdarītiem metieniem. Šobrīd Parīzes PSG turpina būt nepārspēta Francijas augstākajā handbola līgā “Lidl Starleague”. Komanda kopumā ir uzvarējusi visas spēlētās 12 spēles, tādējādi iegūstot 24 punktus.