Krištopāns par triumfu ČL: Minūtes laikā paspēju apdomāt visas grūtības, kurām gāju cauri sezonā

Dainis Krištopāns, sportazinas.com
Foto: RK Vardar/Deniss Dukovskis

Pēdējo piecu gadu Latvijas labākais handbolists Dainis Krištopāns jūnijasākumā kopā ar Ziemeļmaķedonijas klubu Skopjes “Vardar” triumfēja Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgas turnīrā.

Latvietis atklāja savu nākotni: “Nākamajā sezonā arī spēlēšu “Vardar” komandā. Man ir līgums ar Skopjes komandu un viss ir spēkā. Es arī tik viegli nevaru tagad pāriet uz Parīzes “Saint-Germain” komandu. Cīnīsimies nākamajā sezonā un tad redzēsim.”

Krištopāns komentēja sezonas gaitu: “Sezona sākās ļoti smagi, bija finansiālās problēmas komandai visas sezonas garumā. Sākoties pirmajai spēlei komanda jutās ļoti labi un tā sezona veiksmīgi aizritēja spēli no spēles.”

“Tad tika paziņots, ka vienību likvidēs un tas bija liels šoks spēlētājiem. Bijām tikuši tik tālu un nepadevāmies. Cīnījāmies sevis dēļ, jo tik daudz grūtībām bijām gājuši cauri. Domājām, kāpēc nepacīnīties, ja varam uzvarēt,” turpināja Dainis.

Handbolists atklāja, kādas emocijas valdījušas triumfa brīdī: “Pēc uzvaras ČL grūti izskaidrot, kas notika. Visi skrien laukumā un bļauj. Tu gribi kaut ko pateikt, bet nevari, tās ir īstas emocijas. Gribētos tādus brīžus biežāk. Minūtes laikā paspēju apdomāt katru treniņu un grūtības, kurām gāju cauri šajā sezonā.”

Krištopāns treneru un līdzjutēju vērtējumā tika iekļauts Čempionu līgas zvaigžņu izlasēs. Tāpat viņš pēdējos piecus gadus atzīts par Latvijas labāko handbolistu.

Iepriekšējā sezonā “Vardar” EHF Čempionu līgā ar Krištopānu sastāvā iekļuva četru komandu finālturnīrā, kur gan palika pēdējā.

Janvāra sākumā viņš vienojās ar Francijas grandu Parīzes “Saint-Germain” (PSG).

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par