Krištopāns rezultatīvs, “Vardar” handbola čempionu līgā turpina uzvarēt

30/09/2018 12:55

Šovakar Latvijas nacionālās hanbola izlases līdera Daiņa Krištopāna pārstāvētā Maķedonijas komanda ”Vardar” izcīnīja trešo uzvaru trīs spēlēs EHF čempionu līgā, viesos pieveicot Ungārijas vadošo komandu ”Telekom Veszprem”.

Mača ievadā rezultāts uz tablo attīstījās līdzīgi, bet turpinājumā pakāpeniski izpaudās ”Vardar” pārsvars, un viesi drīz vien ieguva četru vārtu pārsvaru (10:6). Līdz puslaika beigām ungāri pāris vārtus atguva, bet ”Vardar” saglabāja nelielu pārsvaru – 13:11.

Otrā puslaika sākums ”Vardar” neizdevās, un mājinieki vairākas reizes ieguva arī divu vārtu handikapu, taču ”Vardar” nesalūza atguva iniciatīvu un spraigā galotnē uzvarēja ar 27:25.

Dainis Krištopāns bija viens no labākajiem spēlētājiem šajā mačā, gūstot četrus vārtus. Pa pieciem vārtiem ”Vardar” sastāvā guva Vuko Borozans, Ivans Čupičs un Timurs Dibirovs.

”Vardar” ir A grupas līdervienība ar trīs uzvarām trīs spēlēs. A grupā Čempionu līgā neviena cita komanda nav uzvarējusi visās spēlēs. Pa diviem panākumiem ir spāņu ”Barcelona”, baltkrievu ”Brest Meshkov” un vācu ”Rhein Neckar”. Jāpiemin, ka katras grupas uzvarētāja uzreiz garantēs vietu ceturtdaļfinālā.

Informāciju sagatavoja: Latvijas Handbola federācija