Krīzē esošā divkārtējā Gagarina kausa čempione atlaiž ģenerālmenedžeri

Genadijs Veļičkins, sportazinas.com
Genadijs Veļičkins | Foto: Sportbox

Kontinentālās hokeja līgas () vienība Magņitogorskas “Metallurg” pārtraukusi darba attiecības ar viceprezidentu Genadiju Veļičkinu, kurš komandā pildījis arī ģenerālmenedžera funkcijas, vēsta “Championat”.

Speciālists strādājis komandā dažādos amatos kopš 1991. gada. Šajā laika posmā “Metallurg” četras reizes triumfēja Krievijas čempionātā (1998., 1999., 2001, un 2007.), ka arī divas reizes izcīnīja Gagarina kausu (2014. un 2016.)

Veļičkins ir zināms ar ekscentrisko uzvedību, žurnālistu apvainošanu un vairākiem diskutabliem lēmumiem. Viņš vairākkārt tika kritizēts par čehu speciālista Jozefa Jandača nozīmēšanu par komandas galveno treneri 2018./2019. gada sezonā un pārmaksāšanu spēlētājiem, piedāvājot hokejistiem viņu līmenim neatbilstoši lielu atalgojumu.

Šo sezonu komanda sāka neveiksmīgi, piedzīvojot divus zaudējumus trīs mačos. Toreiz par vainīgo nozīmēja Jandaču, kurš tika atlaists, bet viņa vietā komandā tika nozīmēts Iļja Vorobjovs, kura vadībā 2016. gadā tika izcīnīts Gagarina kauss. Pagaidām kluba rezultāti nav uzlabojušies un ar četriem panākumiem 16 spēlēs “Metallurg” ieņem 11. vietu Austrumu konferencē.

Sezonas laikā Veļickinam tika vaicāts, vai viņš nedomā atkāpties no amata. Funkcionārs atbildēja, ka viņa aiziešana neatrisinās komandas problēmas, toties apsolīja, ka viņš aizies uzreiz pēc trešā Gagarina kausa.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par