Krīze ir galā? Znaroka un Vītoliņa trenētā “Spartak” izcīna piekto uzvaru pēc kārtas

18/11/2020 21:14
Harijs Vītoliņš un Oļegs Znaroks

Vienā no divām Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlēm šodien Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēta Maskavas “Spartak” papildlaikā pārspēja Čerepovecas “Severstal” ar 4:3, izcīnot piekto panākumu pēc kārtas.

Pēc sešām nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 2:0 “Spartak” labā, ar vārtu guvumiem atzīmējoties Sergejam Širokovam un Martinam Bakošam. Trešdaļas beigās “Severstal” hokejists Aleksandrs Petuņins mazākumā samazināja deficītu līdz minimumam, savukārt otrā perioda sākumā Maksims Ciplakovs atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Noslēdzošajā periodā Čerepovecas vienība pateicoties Petuņina un Kirila Kapustina vārtiem panāca izlīdzinājumu, savukārt papildlaika trešajā minūtē Ciplakovs pielika punktu – 4:3.

Līdz ar šo panākumu “Spartak” pakāpās uz ceturto vietu Rietumos ar 31 punktu 26 spēlēs.

Čerepovecas kluba pieteikumā nebija iekļauts Roberts Bukarts.

Piekto uzvaru pēc kārtas izcīnīja arī Čeļabinskas “Traktor”, ar 1:0 pieveicot Sanktpēterburgas SKA. Vienīgos vārtus septiņas minūtes pirms sirēnas guva Tomašs Hika. Komandai tas ļāva vismaz līdz rītdienai kļūt par Austrumu konferences līderi ar 40 punktiem 28 mačos.