Kroļļa pārstāvētā “Spezia” nespēj uzlauzt Itālijas granda “Juventus” aizsardzību

19/02/2023 21:19
Turīnas

Itālija

Itālijas klubs “Spezia”, Latvijas futbolistam Raimondam Krollim paliekot uz rezervistu soliņa, svētdien Itālijas A sērijas mačā piedzīvoja neveiksmi. “Spezia” savā laukumā ar rezultātu 0:2 (0:1) piekāpās Turīnas “Juventus”.

Pirmajā puslaikā viesus vadībā izvirzīja Moize Kens, kurš pēc Filipa Kostiča piespēles raidīja bumbu “Spezia” vārtos mača 32.minūtē. Lai gan Spēcijas vienība otrajā puslaikā spēlēja ļoti aktīvi, vairākkārt apdraudot pretinieku vārtus un kontrolējot bumbu (64%-36% otrajā puslaikā), iespējas pārvērst vārtu guvumos neizdevās. Notika tieši pretējais – 66.minūtē Turīnas vienības pārsvaru dubultoja Pasaules kausa ieguvējs Anhels di Marija. Jāpiemin, ka ierindā atgriezās “Spezia” šīs sezonas labākais snaiperis Mbalā Nzola, kurš kopš Kroļļa pievienošanās bija ārstējis savainojumu.

Krollis Spēcijas kluba rindas papildināja janvārī un jau pirmajā mačā bija spēles pieteikumā, taču savu debiju, kļūstot par pirmo Latvijas futbolistu, kurš devies laukumā Itālijas A sērijā, viņš piedzīvoja 5.februārī, kad mačā pret “Napoli” 76.minūtē devās uz maiņu.

Spēcijas komanda ar 19 punktiem 23 spēlēs ieņem 17.vietu 20 klubu konkurencē un sezonas otrajā pusē tai jācīnās par vietas saglabāšanu A sērijā. “Juventus” pēc janvārī saņemtā punktu soda turpina atgūties ar 32 punktiem tikpat mačos pēc panākuma pakāpās uz septīto pozīciju.

Čehija

Dāvis Ikaunieks svētdien tika iekļauts “Jablonec” sākumsastāvā, taču neglāba komandu no neveiksmes Čehijas čempionāta spēlē. “Jablonec” viesos ar rezultātu 0:3 (0:1) atzina Prāgas “Sparta” pārākumu.

Ikaunieks devās laukumā sākumsastāvā un tika nomainīts 77.minūtē, kad viņa vietā spēlē iesaistījās Olivers Velihs. Laukumā saimnieku labā divus vārtus guva Lukāšs Haraslins, bet vēl vienu reizi precīzs bija Jans Kuhta. Turnīra tabulā “Jablonec” ar 20 punktiem 20 spēlēs ieņem 13.vietu 16 komandu vidū, kamēr “Sparta” ar 42 punktiem tikpat mačos noslēdz labāko trijnieku.