Krollis 10. spēli pēc kārtas rezervē, “Spezia” zaudē vērtīgus punktus

23/04/2023 00:02

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Raimonds Krollis sestdien palika uz rezervistu soliņa Itālijas A sērijas 31.kārtas mačā, viņa pārstāvētajai “Spezia” cīnoties neizšķirti. “Spezia” viesos ar rezultātu 1:1 (0:1) cīnījās ar “Sampdoria”, zaudējot svarīgus punktus cīņā par vietas saglabāšanu A sērijā.

Pirmā puslaika vidū “Sampdoria” komandu vadībā izvirzīja Bruno Amjone, kurš pēc stūra sitiena soda laukumā uzvarēja “otrajā stāvā” un ar galvu sita bumbu vārtos. Nedaudz vēlāk savainojuma dēļ mačs noslēdzās “Spezia” uzbrucējam Danielam Maldīni, kuru nomainīja Daniēle Verde. Tieši Verde mača 59.minūtē pēc Simones Bastoni piespēles netraucēts ar galvu raidīja bumbu mērķī un panāca 1:1.

Divu Ligūrijas reģiona komandu derbijs otrā puslaika sākumā tika uz vairākām minūtēm apturēts, jo līdzjutēju pielietotā pirotehnika radīja biezu sadūmojumu “Luigi Ferraris” stadionā. Galvenokārt šī iemesla dēļ puslaikam bija desmit minūšu ilgs kompensācijas laiks, kurā abām komandām bija iespējas izraut uzvaru, taču tās netika izmantotas.

“Spezia” komanda ar 27 punktiem 31 spēlē ieņem 17.vietu 20 klubu konkurencē, kamēr “Sampdoria” ar 17 punktiem ir pēdējā. Uz B sēriju sezonas beigās izkritīs trīs vājākās komandas, kuras “Spezia” šobrīd apsteidz par vienu punktu.

Krollis Spēcijas kluba rindas papildināja janvārī un jau pirmajā mačā bija spēles pieteikumā, taču savu debiju, kļūstot par pirmo Latvijas futbolistu, kurš devies laukumā Itālijas A sērijā, viņš piedzīvoja 5.februārī, kad mačā pret “Napoli” 76.minūtē devās uz maiņu. Nākamajos desmit mačos viņš palicis uz rezervistu soliņa.