Krollis ceturtajā spēlē pēc kārtas tiek atstāts rezervē

05/03/2023 15:24
Spezia

Šovakar Itālijas A sērijā Raimonda Kroļļa pārstāvētā “Spezia” nospēlēja neizšķirti pret “Verona” – 0:0.

Otrajā puslaikā “Spezia” sastāvā tika veiktas trīs maiņas, taču nevienā no tam latviešu uzbrucējs netika iesaistīts. 84. minūtē sarkano kartīti saņēma mājinieku rezerves vārtsargs Federico Marčeti, savukārt atlikušajā laikā “Spezia” veica vēl vienu maiņu, arī tajā Krolli neiesaistot.

Krollim šī bija ceturtā spēle pēc kārtas, kurā viņā palika rezerve. Pēdējo reizi viņš laukumā devās 5. februārī, kad mačā pret “Napoli” viņš nospēlēja 15 minūtes. Šī pagaidām arī ir viņa vienīgā pieredze A sērijā.

Ar 21 punktu 25 spēlēs “Spezia” ieņem 17. vietu Itālijā – pēdējo, kura ļauj izvairīties no pazemināšanas klasē. Savukārt “Verona” palika 18. vietā un abas komandas joprojām šķir trīs punkti.