Krollis: Galvenais, ka mēs vispār cenšamies un mācāmies spēlēt futbolu

27/03/2024 10:15
Nokopēts
Raimonds Krollis

Latvijas futbola izlases spēlētājs Raimonds Krollis sarunā ar Latvijas futbola federācijas (LFF) preses dienestu sniedzis komentārus pēc aizvadītās pārbaudes spēles pret Lihtenšteinu.

Latvijas futbolisti otrdien Larnakā pārbaudes spēlē ar Lihtenšteinu cīnījās neizšķirti – 1:1. Tieši Krollis bija vienīgais Latvijas izlases vārtu autors. Ceturtdien galvenā trenera Paolo Nikolato debijā Latvijas futbolisti cīnījās neizšķirti 1:1 ar Kipru. Latvija FIFA rangā ieņem 136.vietu, bet Lihtenšteina ieņem 203.vietu, apsteidzot septiņas federācijas.

“Spēli sākām diezgan neveiksmīgi, sanāca kaut kāda kļūda. Teiktu, ka pirmo puslaiku spēlējām tīri OK, atradām momentu, iesitām. Tad otrajā jau futbols bija mazāk, bet kopumā šīs ir pārbaudes spēles pie jauna trenera, jaunas shēmas, jaunas idejas. Principā svarīgāk bija izpildīt trenera norādījumus un spēlēt futbolu, ne domāt tikai par rezultātu,” izteicās Krollis.

“Galvenais, ka mēs vispār cenšamies un mācāmies spēlēt futbolu,” norādīja uzbrucējs. “Ja ir kaut kādas lietas iestrādātas galvā, tad ir grūti pārslēgties, tāpēc arī sākumā varbūt viss neizdodas kā gribētos, bet tas ir laika darbs un rezultāts parādīties. Protams, ka neesam apmierināti, bet treneris teica, lai esam mierīgi, ka galvenās spēles ir pēc tam. Domāju, ka ar to vīziju un to mēs vēlamies, rezultāts atnāks un būs skaistāks gan skatītājiem, gan mums pašiem. Pacietību.”

Nikolato: Rezultāts, protams, nav apmierinošs

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām