Krollis gūst vārtus “Valmieras” pārbaudes mačā pret Cigaņika pārstāvēto vienību

02/02/2021 18:04

“Optibet” virslīgas čempionāta komanda “Valmiera” ar uzbrucēja Raimonda Kroļļa gūtajiem vārtiem otrdien pārbaudes spēlē Turcijā pieveica Latvijas izlases spēlētāja Andreja Cigaņika pārstāvēto Luhanskas “Zorya”. Pārbaudes mačā Turcijā “Valmiera” ar 1:0 (1:0) pieveica Luhanskas “Zorya”.

Valmieras komandas jaunpienācējs Krollis pēc Daisukes Jokotas piespēles 29.minūtē izvirzīja vadībā savu klubu. Pirms tam vairāk uzbruka pretinieki, taču vārtu guvumā Latvijas kluba spēlētāji ar presinga palīdzību atņēma pretiniekiem bumbu, gūstot vārtus.

85.minūtē Ukrainas klubs ieguva tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu, taču valmieriešu vārtsargs uzminēja sitiena virzienu un bumbu tvēra.

Pretinieku komandas starta sastāvā laukumā devās Latvijas izlases spēlētājs Andrejs Cigaņiks.