Krollis izveido bīstamu momentu, “Spezia” turpina grimt

23/12/2023 17:43
Raimonds Krollis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Raimonds Krollis sestdien nāca uz maiņu “Spezia” komandas smagā zaudējumā Itālijas B sērijas mačā. “Spezia” 18.kārtas spēlē viesos ar rezultātu 1:4 (0:1) kapitulēja “Cittadella” futbolistiem.

Krollis spēlē iesaistījās 80.minūtē pie rezultāta 1:2, bet kompensācijas laikā, kad jau viesi bija iedzinējos ar trīs vārtiem, viņš izpildīja sitienu no soda laukuma robežas un ar bumbu trāpīja pa pārliktni.

Pirmo puslaiku mājinieki uzvarēja, pateicoties Džuzepes Karrjēro gūtajiem vārtiem, bet 61.minūtē 1:1 panāca Luka Moro, kuru vēlāk nomainīja Krollis. Čitadellas vienībai 75. un 81.minūtē vārtus guva Filipo Pitarello, bet 86.minūtē izcēlās Tomijs Maistrello. No 78.minūtes Spēcijas komandai nevarēja palīdzēt galvenais treneris Luka D’Andželo, kurš saņēma sarkano kartīti.

Latvieša pārstāvētā komanda ar 16 punktiem 18 mačos turnīra tabulā ieņem 19.vietu 20 komandu konkurencē. Trīs pēdējās vienības nākamajā sezonā spēlēs līgu zemāk.

“Spezia” komanda aizvadītajā sezonā cīņā par palikšanu A sērijā zaudēja “Verona” klubam un šosezon spēlē B sērijā. Krollis Spēcijas kluba rindas papildināja janvārī un jau pirmajā mačā bija spēles pieteikumā, taču savu debiju, kļūstot par pirmo Latvijas futbolistu, kurš devies laukumā Itālijas A sērijā, piedzīvoja 5.februārī, kad mačā pret “Napoli” 76.minūtē devās uz maiņu.

Kroļļa bīstamais moments (no 3:48)