Krollis paliek rezervē, “Spezia” dramatiski izlaiž divu vārtu pārsvaru

11/02/2023 18:06

Šodien Itālijas A sērijas komanda “Spezia”, kuru pārstāv Latvijas futbolists Raimonds Krollis, nospēlēja neizšķirti pret “Empoli” – 2:2.

Pirmais puslaiks pagāja par labu “Spezia” – jau 21. minūtē pretiniekiem tika noraidīts aizsargs Fabiano Parisi, četras minūtes vēlāk Daniele Verde realizēja 11 metru soda sitienu, bet vēl pēc sešām minūtēm viņš jau dubultoja komandas pārsvaru.

Tomēr otrais puslaiks sanāca neveiksmīgs viesiem – 49. minūtē sastāvi tika “izlīdzināti”, jo par otro brīdinājumu laukumu bija spiests atstāt “Spezia” pussargs Salvatore Esposito. 71. minūtē pretinieki samazināja deficītu līdz 2:1, bet kompensācijas laika ceturtajā minūtē mājinieku pussargs Emanuels Vignato panāca neizšķirtu.

Krollis tika iekļauts pieteikumā, bet laukumā neparādījās.

Pirms tam “Spezia” piedzīvoja trīs zaudējumus pēc kārtas. Ar 19 punktiem 22 spēlēs komanda ieņem 17. vietu A sērijā. Nākamais mačs tai paredzēts 19. februārī pret Turīnas “Juventus”.

Nīderlande

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis sestdien Leuvardenas “Cambuur” komandas rindās nāca laukumā uz maiņu, viņa pārstāvētajai vienībai maču noslēdzot bezvārtu neizšķirti. “Cambuur” izbraukumā ar rezultātu 0:0 (0:0) spēlēja neizšķirti pret “Nijmegen” futbolistiem.

Uldriķis laukumā devās 77.minūtē. “Cambuur” ar 13 punktiem 21 spēlē atrodas pēdējā vietā 18 komandu konkurencē. Augstāko līgu sezonas beigās pametīs divas komandas, bet 16.vietas ieguvējai būs jācīnās pārspēlēs.

Pagājušajā sezonā Uldriķa pārstāvētā komanda Nīderlandes virslīgā ieņēma devīto vietu 18 komandu konkurencē. Latviešu uzbrucējs 21 spēlē izcēlās ar septiņiem gūtiem vārtiem, bet šajā sezonā viņš pagaidām ir bez precīziem sitieniem.

Čehija

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks sestdien laukumā devās uz maiņu, “Jablonec” izcīnot uzvaru Čehijas čempionāta spēlē un latvietim tiekot pie rezultatīvas piespēles. “Jablonec” 19.kārtas mačā izbraukumā ar rezultātu 2:1 (1:0) uzvarēja “Ostrava”.

Ikaunieks laukumā devās mača 72.minūtē. Pirmajā puslaikā viesus vadībā izvirzīja Tomāšs Hibšmans, bet otrajā puslaikā pēc Ikaunieka piespēles pārsvaru dubultoja Vaclavs Sejks. Kompensācijas laika trešajā minūtē vienīgos vārtus mājinieku labā guva Srdžans Plavšičs.

Turnīra tabulā “Jablonec” ar 20 punktiem 19 spēlēs ieņem 12.vietu 16 komandu vidū, bet “Ostrava” ar 24 punktiem atrodas devītajā pozīcijā.