Krosbijs gūst traumu, “Rangers” pagarina sēriju pret “Penguins” (VIDEO)

12/05/2022 08:20
Filips Čitils

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) “play-off” turnīra pirmās kārtas piektajā spēlē zaudējumu piedzīvoja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins”, kas ar 3:5 piekāpās Ņujorkas “Rangers”, sērijā rezultātam kļūstot 2-3, taču vadību joprojām saglabā pingvīni.

Bļugers spēlēja 14:27 minūtes, no kurām 3:11 bija mazākumā. Latvijas hokejists ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, taču viņš izdarīja trīs spēka paņēmienus un uzvarēja 75% iemetienu. Bļugers spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pitsbura piedzīvoja nepatīkamu brīdi otrajā periodā, kad pēc Džeikoba Trubas spēka paņēmiena savainojumu guva un spēli bija spiests pamests “Pegnuins” kapteinis un lielākā zvaigzne Sidnijs Krosbijs. Pagaidām nav zināms, cik nopietns ir Krosbija savainojums.

Uzvarētājiem šajā spēlē vārtus guva Adams Fokss, Aleksis Lafrenjē, Truba, Filips Čitils un Raiens Lindgrens. Zīmīgi, ka “Penguins” bija izvirzījusies vadībā ar 2:0, kad līdz otrā perioda vidum vārtus bija guvuši Džeiks Gencels un Kriss Letangs, bet tad “Rangers” uzsāka atspēlēšanās maratonu, turklāt beigās guva uzvaru ar divu vārtu pārsvaru. Gencels guva arī komandas trešos vārtus, otrajā trešdaļā panākot 3:3.

Abu komandu nākamā spēle risināsies 14. maijā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika Pitsburgā. Šī pāra uzvarētajam otrajā kārtā būs jāspēlē pret Bostonas “Bruins” vai Karolīnas “Hurricanes”.