Krosbijs Kanādas izlasē kopā ar Makdeividu būtu gatavs spēlēt “otro vijoli”

18/09/2023 14:56
Nokopēts
Konors Makdeivids un Sidnijs Krosbijs

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs podkāstā “32 Thoughts” komentējis iespējamo spēlēšanu Kanādas izlasē kopā ar citu superzvaigzni, Edmontonas “Oilers” pārstāvi Konoru Makdeividu.

NHL un līgas spēlētāju asociācija augustā klajā nāca ar plāniem par Pasaules kausam līdzīga starptautiska turnīra izveidi 2025. gadā. Sacensībās, līdzīgi kā pēdējo reizi 2016. gadā notikušajā Pasaules kausā, uzsvars tiktu likts uz NHL spēlētājiem, kas ļautu spēkus apvienot vairākām līgas superzvaigznēm.

Šāda turnīra iecere sarosīties jau likusi Kanādas faniem – izlasē varētu spēlēt viens no valsts visu laiku izcilākajiem hokejistiem Krosbijs, kā arī pašreizējais NHL spilgtākais spēlētājs Makdeivids. “Es dotos uz turieni un [kopā ar Makdeividu] būtu gatavs spēlēt kā malējais uzbrucējs,” par spēlēšanu kopā ar Makdeividu, neskatoties uz to, ka viņi abi ir centra uzbrucēji, pauda Krosbijs. “Esmu kopā ar viņu spēlējis, man ir pieredze abās pozīcijās. Domāju, ka man būtu labi ar spēli gan centrā, gan malā, darītu to, ko viņš vēlas. Viņš var piegādāt sūtījumus, es tikai atvēršu pastkastīti.”

“Žēl, ka iecere par Pasaules kausu kādu laiku nav izdevusies, bet izskatās, ka viss varētu mainīties. Ziniet, tas būtu lieliski,” par ideju izveidot turnīru 2025. gadā teica Krosbijs. “Redzot visas pārējās valstis un to sastāvus, uzskatu, ka sacensībās būtu ļoti līdzvērtīgas. Es domāju, ka favorīšu īsti nav. Ir viegli pateikt, ka Kanāda ir favorīte, jo mums ir bijuši panākumi, taču hokejs šādā turnīrā būtu neticams.”

Krosbijs un Makdeivids 2016. gadā spēlēja Pasaules kausā, taču atšķirīgās komandās – Krosbijs pārstāvēja Kanādas izlasi, bet Makdeivids spēlēja Ziemeļamerikas U23 komandā. “Penguins” kapteinim Krosbijam tas arī bijis līdz šim pēdējais turnīrs valstsvienības rindās, kamēr”Oilers” superzvaigzne izlasē pēdējo reizi spēlējis 2018. gada pasaules čempionātā.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām