Krosbijs: Nav viegli dzirdēt baumas par maiņām

Sidnijs Krosbijs, Sportazinas.com
Sidnijs Krosbijs. Foto: nhl.com

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Pitsburgas “Penguins” kapteinis sarunā ar medijiem pirms individuālo balvu pasniegšanas ceremonijas atskatījās uz aizvadīto sezonu, ka arī komentēja iespējamās izmaiņas komandas rindās.

“Izmaiņas sastāvā būs vienmēr. Tā tas bija, kad mēs uzvarējām, tā tas bija, kad mums negāja tik labi. Tā ir sporta būtībā”, teica Krosbijs

Nesen kļuva zināms, ka Pitsburgas uzbrucējs Fils Kesels nobloķēja maiņu uz citu komandu. Pēdējā laikā pastiprinājušās baumas arī par iespējamām uzbrucēja Jevgeņija Malkina un aizsarga Krisa Letanga maiņām.

“Man ir ļoti grūti runāt par šo tēmu, jo tā ir saistīta ar cilvēkiem, kuri pavadījuši daudz laika komandā. Tiešām nav viegli dzirdēt šādas baumas, bet mums visiem ir jābūt profesionāļiem un jāatrod veidu, lai būtu gataviem nākamajai sezonai”, situāciju komentēja Pitsburgas kapteinis.

Krosbijs pavadījis “Penguins” rindās jau 14 sezonas, trīs reizes izcīnot Stenlija kausu. Taču aizvadītajā sezonā Pitsburga izstājās no cīņas jau “play-off” pirmajā kārtā, zaudējot Ņujorkas “Islanders” ar 0-4.

“Pēc katra zaudējuma vienmēr ir vairāk jautājumu, un arī vairāk sarunu. Taču ir brīži, kad daudz ko pasaka, bet pēc tām nekad nenotiek, savukārt, brīžiem daudz netiek runāts, bet lietas mainās. Tāpēc nav vērts mēģināt kaut ko prognozēt, bet vienkārši jāmēģina izlabot situāciju”, atzina kanādietis.

Lai gan sezona „Penguins” un pašam Krosbijam sezona noslēdzās 16. aprīlī, uzbrucējs nesteidzās palīgā izlasei, bet devās ceļojumā uz Eiropu.

“Laikam tā ir garākā pauze mana karjerā. Ar visiem gadījumiem, kad mēs agri izstājāmies no Stenlija kausa, es parasti spēlēju pasaules čempionātā. Tāpēc centīšos maksimāli izmantot pauzi, atpūsties un sagatavoties nākamajai sezonai.”

Aizvadītajā sezonā Krosbijs piedalījies 79 regulārā turnīra mačos, kuros guvis 35 vārtus un atdevis 65 piespēles. Ar 100 punktiem uzbrucējs kļuva par līgas sesto rezultatīvāko spēlētāju. Četrās Stenlija kausa spēlēs kanādietis atzīmējies ar vienu piespēli.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par