Krosbijs nokārto uzvaru pār Makdeividu, “Sharks” atspēlējas Nešvilā

24/10/2018 08:43

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī norisinājās astoņas spēles, savā starpā tiekoties arī līgas favorītkomandām.

Pitsburgas “Penguins” papildlaikā, pateicoties komandas kapteiņa Sidnija Krosbija precīzajam metienam, ar 6:5 uzveica talantīgo Edmontonas “Oilers” komandu. Krosbijs šajā spēle izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, kamēr pie trīs rezultativitātes punktiem tika Patriks Hornkvists – divi vārtu guvumi un viena rezultatīva piespēle. “Oilers” sastāvā ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Vācijas izlases līderis Leons Draiztails, bet Konors Makdeivids izcēlās ar vārtiem un piespēli.

Nemazāk aizraujoša cīņa norisinājās Nešvilā, kur vietējie “Predators” hokejisti uzņēma Sanhose “Sharks” komandu. Spēles pirmajā trešdalā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, kamēr jau otrajās divdesmit minūtēs Nešvilas hokejisti spēja gūt trīs vārtus, izvirzoties vadībā ar 4:2.

Viesi nepadēvās un aizvadīja lielisko trešo periodu, gūstot trīs bezatbildes vārtus. Izšķirošo ripu trīs minūtes pirms pamatlaika beigām, spēlējot vairākumā, iemeta aizsargs Brets Bērnss, beidzot komandai izceļoties arī šajā spēles elementā. Bērnss spēli noslēdza ar gūtiem vārtiem un divām piespēlēm, Nešvilas rindās divi vārtu guvumi un piespēle. Viktoram Arvidsonam.

Zaudējumu sēriju turpināja Losandželosas “Kings”, kas ar 2:4 atzina Dalasas “Stars” pārākumu. “Karaļu” zaudējumu sērija ievilkusies līdz pieciem mačiem, kamēr “Stars” pārtrauca trīs neveiksmju sēriju.