Krosbijs: Sezonas laikā tu pārdzīvo daudz ko, taču nekas nelīdzinās izslēgšanas spēlēm

10/02/2023 17:58
Nokopēts
Sidnijs Krosbijs

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs sarunā ar žurnālistiem raudzījās atlikušajā sezonas daļā.

Teodora Bļugera pārstāvētajai komandai pieder savdabīgs rekords – kopš 2007. gada tā allaž ir iekļuvusi Stenlija kausa izcīņā. Visās Ziemeļamerikas sporta līgās tā ir garākā šāda veida sērija. Tomēr šogad šīs sērijas turpināšana ir apdraudēta – pingvīni nav demonstrējuši stabilu sniegumu un Austrumu konferencē ieņem astoto vietu.

“Svarīgākais nav šī sērija. Esmu sapratis, ka, kļūstot vecākam, arvien vairāk novērtēju piedalīšanos izslēgšanas spēlēs. Sezonas laikā tu pārdzīvo daudz ko – pamatturnīra mači, Zvaigžņu spēle, visādas citas jaukas lietas. Taču nekas nelīdzinās izslēgšanas spēlēm. Nekas pasaulē,” sacīja Krosbijs.

Lai gan uz “Penguins” vienmēr var paļauties kā komandu, kas iekļūs izslēgšanas spēlēs, kopš čempiontitula izcīnīšanas 2017. gadā nav gājis spīdoši – pirmā kārta pārvarēta vien nākamajā sezonā pēc titula iegūšanas. No pēdējām četrām sezonām Pitsburgas vienība trīs reizes izstājusies pirmajā kārtā, kamēr kovida skartajā 2019./2020. gada sezonā “Penguins” dalību turnīrā pabeidza kvalifikācijas kārtā.

“Pēdējā laikā mums ir bijušas dažas agras izstāšanās, bet mums ir bijušas arī patiesi lieliskas sezonas. Tā ir mana motivācija visu vasaru, kad es trenējos. Tas ir tas, par ko es domāju – par izslēgšanas spēlēm. Tās man ir prātā, nevis kaut kādas sērijas. Es tikai vēlos, lai mēs tur nokļūtu. Tas ir viss,” secināja “Penguins” kapteinis.

Austrumu konferences tabulā Pitsburgas klubs ir astotajā pozīcijā, taču ar Ņujorkas “Islanders” komandu pingvīniem ir vienāds punktu skaits, taču vienlaikus arī piecas spēles rezervē. Tiesa, “Islanders” nesen veica iespaidīgu maiņas darījumu, kur tā savā rīcībā ieguva Vankūveras “Canucks” kapteini Bo Horvatu. Arī otra Ņujorkas komanda “Rangers” vakar ieguva ilggadējo Sentluisas “Blues” līderi Vladimiru Tarasenko

Lai gan tiešie konkurenti ir pastiprinājušies, Krosbijs atzinis, ka viņš savai komandai joprojām tic. “Mēs paši kontrolējam savu likteni, bet atlikušajā sezonas daļā mums jāspēlē labs hokejs. Mums ir jāatrod jauns līmenis, taču tas pats arī jādara citām komandām, kas atrodas šajā pozīcijā. Mūsu divīzijas komandas vienmēr cenšas uzlabot sastāvus,” sacīja Krosbijs. “Cīņa ir ļoti saspringta, taču es joprojām ticu savai komandai. Šeit mēs redzēsim, no kā mēs esam izgatavoti.”

“Penguins” nākamo maču aizvadīs gaidāmajā naktī, plkst. 5:00 pēc Latvijas laika viesojoties pie vienas no līgas pastarītēm Anaheimas “Ducks”. Šis Pitsburgas vienībai būs pirmais duelis pēc Zvaigžņu spēles pārtraukuma.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.5
4.2
1.53
1.75
3.9
4.1
22.07
2.7
3.3
2.45
2.75
3.5
2.37
1.43
-
2.82
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām