Krosbijs un Barzals nokārto savas divīzijas dominanci NHL zvaigžņu spēlē (VIDEO)

27/01/2019 07:40

Pārliecinošu uzvaru Sanhosē notikušajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) zvaigžņu spēles miniturnīrā svinējusi Metropolitēna divīzijas komanda, kas finālmačā ar 10:5 sagrāva Centrālās divīzijas vienību.

Turnīrs, kur katrā no trim mačiem komandas uz laukuma spēlēja katra ar trim hokejistiem un katra spēle tika sadalīta divos desmit minūšu garos puslaikos, iesākās ar Centrālās un Klusā okeāna divīzijas dueli.

Tajā jau no paša sākuma dominēja Centrālās divīzijas izlase, pirmo puslaiku uzvarot ar 7:1 un atlikušās desmit minūtes padarot par formalitāti. Otrajā puslaikā Centrālā divīzija panāca pat milzīgu 10:1 pārsvaru, taču pēc tam atslābinājās, ļaujot pretiniekiem samazināt rezultāta starpību līdz 4:10.

Uzvarētājiem trīs vārtus guva Gabriels Landeskogs, kamēr Miko Rāntanens un Patriks Keins pievienoja divus precīzus raidījumus. Savukārt zaudētājiem trīs no četriem vārtiem guva mājinieki – Sanhosē “Sharks” hokejisti – Ēriks Karlsons (2+0) un Brents Bērnss (1+1).

Otrais pusfināls izvērtās par saldo ēdienu Metropolitēna divīzijai divu minūšu laikā iegūstot divu vārtu pārsvaru – 2:0. Tomēr turpinājumā Atlantijas okeāna divīzijas hokejisti spēja ātri atspēlēties (2:2) un otrajā puslaikā pat iegūt vadību – 4:3.

Tomēr pēdējos četrus vārtus šajā mačā guva Metropolitēna divīzija, izraujot uzvaru ar 7:4, kā arī vietu finālā.

Pa diviem vārtiem guva Sets Džounss un Didnijs Krosbijs.

Finālmačā, kurā komandas cīnījās par viena miljona ASV dolāru lielu balvu fondu, dominējošu pārsvaru pirmajā puslaikā ieguva Metropolitēna divīzija – 5:0.

Otrajās desmit minūtēs Atlantijas okeāna divīzijas vienība pietuvojās līdz 3:6, taču tuvāk tā arī nespēja piekļūt, piedzīvojot zaudējumu ar 5:10.

Uzvarētājiem finālā ar diviem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Metjū Barzals un Krosbijs. Divus vārtus guva arī Kems Atkinsons. Savukārt zaudētājiem divi vārti Miko Rāntanena rēķinā.

Par zvaigžņu spēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Sidnijs Krosbijs, kurš turnīrā kopumā izcēlās ar četriem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.