Kross gūst vārtus ar precīzu raidījumu no stūra sitiena (VIDEO)

08/01/2020 23:49

Ar fantastisku vārtu guvumu Spānijas superkausa pusfinālā atzīmējās Madrides “Real” pussargs Tonijs Kross, kurš iesita bumbu vārtos ar tiešu raidījumu no stūra sitiena, palīdzot sevis pārstāvētajai vienībai tikt pie panākuma pār “Valencia” ar 3:1.

Vācietis atklāja spēles rezultātu 15. minūtē. Viņa sitiena trajektorija bija ļoti negaidīta vārtsargam, kurš nepaspēja atgriezties vārtu rāmī un noķert bumbu. 39. minūtē Isko dubultoja Madrides kluba pārsvaru, bet 65. minūtē Luka Modričs panāca 3:0. Kompensācijas laikā uz “Real” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, ko realizēja Daniels Pareho – 3:1.

Šogad Spānijas superkausā piedalās četras komandas. Sacensības notiek nevis Spānijā, bet Saūda Arābijā, “King Abdullah Sports City” stadionā ar 62 345 skatītāju vietām.

Otrais pusfināls norisināsies rītdien, 9. janvārī. Tajā tiksies “Barcelona” un Madrides “Atletico”. Savukārt mačs par trofeju tiks aizvadīts 12. janvārī starp “Real” un otrā pāra uzvarētāju.

Arī nākamajos divos gados Spānijas superkausa izspēle notiks Saūda Arābijā.

Pašlaik trofejas īpašniece ir “Barcelona”.