Krūmiņš uzvarētā Somijas čempionāta bronzas spēlē atdod rezultatīvu piespēli

05/04/2021 19:15
Morics Krūmiņš

Latvijas florbolists Morics Krūmiņš pirmdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Somijas čempionāta bronzas spēlē, kurā viņa pārstāvētā Nokias “Kristityt Palloilijat” (KrP) vienība izcīnīja uzvaru. KrP viesos ar 5:3 (2:2, 1:1, 2:0) uzvarēja Turku TPS.

Krūmiņš rezultatīvi piespēlēja pirmā perioda 15.minūtē, kad Miko Lākso panāca 2:2. Latvijas izlases florbolists spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Lākso šajā spēlē izcēlās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli, bet TPS vienībā vārtus guva Tino un Toni Salimineni, kā arī Ville Hirvisuo.

Pusfinālā KrP sērijā līdz četrām uzvarām ar 3-4 zaudēja Somijas čempioniem Tamperes “Classic”. Tikmēr TPS ar 2-4 piekāpās Espo “Oilers”. Ceturtdaļfināla sērijā Nokias komanda atspēlējās no 1-3 un ar 4-3 uzveica Jiveskiles “Happee”. Tikmēr Elizabetes Pavlovskas pārstāvētā Oulu SSRA pusfināla sērijas pirmajā spēlē ar 1:3 zaudēja Porvo PSS.