Krūzbergs PK priekšpēdējā posmā izcīna septīto vietu

11/02/2024 17:53
Nokopēts
Roberts Krūzbergs

Latvijas sportists Roberts Krūzbergs svētdien Drēzdenē Pasaules kausa šorttrekā sezonas priekšpēdējā, piektajā posmā 1000 metru otrajā distancē ieņēma septīto vietu.

Krūzbergs piektdien sasniedza šīs distances ceturtdaļfinālu un tajā svētdien piekāpās tikai kanādietim Stīvenam Dibuā. Vēlāk pusfinālā latvietis savā slidojumā bija trešais, labāko divniekam, kas iekļuva A finālā, zaudējot 0,184 sekundes.

Tādējādi Krūzbergs noslēgumā cīnījās B finālā par sesto vietu Pasaules kausa posmā. Arī B finālā ventspilniekam lielāka cīņa bija ar olimpisko spēļu medaļnieku Dibuā, kurš Krūzbergu finišā pārspēja par nieka 0,061 sekundi.

Jau ziņots, ka 1000 metru pirmajā distancē Krūzbergs nepārvarēja ceturtdaļfinālu un sacensības noslēdza 14.vietā. Reinis Bērziņš Eiropas čempionātā gūtā savainojuma dēļ Pasaules kausa sacensībās šosezon vairs nepiedalīsies.

Šosezon latvieši labākos rezultātus uzrādīja pirmajā Pasaules kausa posmā Monreālā. Bērziņš izcīnīja trešo vietu 1500 metros, bet Krūzbergs bija ceturtais 1000 metru otrajā distancē. Iepriekšējā sezona Krūzbergam un Bērziņam bija labākā viņu karjerās, kā arī visu laiku veiksmīgākā Latvijas šorttreka vēsturē Pasaules kausa sacensībās.

Pasaules kausa sezona noslēgsies nākamajā nedēļas nogalē Gdaņskā, bet mēnesi vēlāk Roterdamā notiks pasaules čempionāts.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām